תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » טלפון ה-Tizen של סמסונג נחשף

טלפון ה-Tizen של סמסונג נחשף

התמונה והמפרט של המכשיר דלפו לרשת ● הוא יצויד במסך בגודל 4.8 אינץ' עם רזולוציה של 1280 על 720 פיקסלים ושבב Snapdragon 800 במהירות של 2.3 ג'יגה הרץ

מאת 28 בינואר 2014, 15:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תמונה של הטלפון הראשון של סמסונג (Samsung) שמבוסס על מערכת ההפעלה טיזן (Tizen) דלפה, יחד עם פרטים כמעט מלאים על המפרט איתו יגיע המכשי ואף שמו של הדגם.

כפי שדווח באנשים ומחשבים, סמסונג מתכוונת להשיק את הטלפון בכנס MWC שייערך בפברואר בברצלונה.

מבינה חיצונית מזכיר ה-zEQ 9000 את הטלפונים האחרונים בסדרת ה-Galaxy מבוססת האנדרואיד (Android) של החברה, אבל מידותיו אמורות להיות מעט קטנות יותר מאלו של ה-Galaxy S4.

הוא יגיע עם מסך בגודל 4.8 אינץ' שמציע רזולוציה של 1,280×720 פיקסלים, והמערכת על השבב תהיה ה-Snapdragon 800 של קוואלקום (Qualcomm) במהירות של 2.3 ג'יגה-הרץ.

בנוסף, לפי ההדלפות יוצע הטלפון בשתי גרסאות: אחת עם אפשרות לשילוב של סים אחד, ובשנייה עם אפשרות לשילוב של שני כרטיסי סים במקביל.

טלפון ה-Tizen של סמסונג נחשף Reviewed by on . תמונה של הטלפון הראשון של סמסונג (Samsung) שמבוסס על מערכת ההפעלה טיזן (Tizen) דלפה, יחד עם פרטים כמעט מלאים על המפרט איתו יגיע המכשי ואף שמו של הדגם. כפי שדווח תמונה של הטלפון הראשון של סמסונג (Samsung) שמבוסס על מערכת ההפעלה טיזן (Tizen) דלפה, יחד עם פרטים כמעט מלאים על המפרט איתו יגיע המכשי ואף שמו של הדגם. כפי שדווח Rating:

הגיבו