תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » ג'וניפר: עד 2014 יהיו ברחבי העולם 50 מיליון מנויי WiMAX

ג'וניפר: עד 2014 יהיו ברחבי העולם 50 מיליון מנויי WiMAX

החברה צופה ששירותי ה-WiMAX לפי תקן 802.16e יהיו פופולאריים במיוחד במזרח הרחוק ובמזרח התיכון, יותר מאשר במערב אירופה ● לפי ההערכה, הצמיחה של השירותים הללו תהיה איטית, אבל ההזדמנות קיימת

מאת 29 ביולי 2009, 10:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עד 2014 יהיו בעולם כ-50 מיליון מנויים לשירותי ה-WiMAX לפי תקן 802.16e – כך צופה ג'וניפר ריסרץ' (Juniper Research). צפי זה סותר תחזיות אחרות, שלפיהן ה-WiMAX לא יתפוס, בסופו של דבר, כסטנדרד בתחום התקשורת האלחוטית המרוחקת, ויפסיד את הכתר לטובת טכנולוגיית ה-LTE. ג'וניפר טוענת שדווקא טכנולוגיית ה-WiMAX תספק תקשורתיות פס רחב קלה ויעילה יותר מבחינת עלויות באזורים בהם מבחינה לוגיסטית קשה מאוד לסלול קווים פיזיים.

הצמיחה, לפי הדו"ח, תהיה איטית, אבל ההזדמנויות קיימות. "WiMAX 16e תספק הזדמנויות לא רק במדינות מתפתחות אלא גם באזורים מסוימים במדינות מפותחות בהן הכיסוי באמצעות DSL חלש או אפילו אינו קיים בכלל. המפתח הוא להבטיח שהמבחנים המתקיימים יהפכו לשירותים מסחריים במהירות", אמר מחבר הדו"ח, האוורד ווילקוקס.

הדו"ח צופה שהמספר הגדול ביותר של המשתמשים יהיה במזרח הרחוק ובסין, בעיקר בגלל המעמד של המשתמשים באזור זה ככאלה שממהרים לאמץ טכנולוגיות חדשות. הערכה נוספת היא שעד 2014 יהיה מספר המנויים באפריקה ובמזרח התיכון גדול בכ-15% ממספר המנויים במערב אירופה, כשהמניע אינו חיבור מהיר דווקא, אלא הצורך לספק חיבור לאזורים רבים שאינם מקבלים תקשורתיות טובה, או תקשורתיות בכלל.

ג'וניפר: עד 2014 יהיו ברחבי העולם 50 מיליון מנויי WiMAX Reviewed by on . עד 2014 יהיו בעולם כ-50 מיליון מנויים לשירותי ה-WiMAX לפי תקן 802.16e - כך צופה ג'וניפר ריסרץ' (Juniper Research). צפי זה סותר תחזיות אחרות, שלפיהן ה-WiMAX לא י עד 2014 יהיו בעולם כ-50 מיליון מנויים לשירותי ה-WiMAX לפי תקן 802.16e - כך צופה ג'וניפר ריסרץ' (Juniper Research). צפי זה סותר תחזיות אחרות, שלפיהן ה-WiMAX לא י Rating:

הגיבו