תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » יבמ חתמה על הסכמי OEM חדשים עם ג'וניפר, Brocade וסיסקו; תציע את מוצריהן תחת שמה

יבמ חתמה על הסכמי OEM חדשים עם ג'וניפר, Brocade וסיסקו; תציע את מוצריהן תחת שמה

ההסכם עם ג'וניפר נטוורקס הוא המעניין ביותר, ככל הנראה, משום שמלבד ההידוק של שיתוף הפעולה, הוא יאפשר גם לקשר בין Stratus Project של ג'וניפר לבין עשרה המרכזים למיחשוב ענן שמפעילה יבמ ברחבי העולם ● שיתוף הפעולה עם סיסקו - למרות תוכנית Unified Computing System, שבמסגרתה מתחרה החברה בעסקי השרתים של יבמ

מאת 23 ביולי 2009, 16:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יבמ (IBM) מרחיבה את ההיצע של מוצרי הרשת למרכזי נתונים ומהדקת את שיתוף הפעולה עם החברות Brocade, סיסקו (Cisco) וג'וניפר (Juniper). במסגרת זו הודיעה ענקית המיחשוב, כי חתמה על הסכמי OEM עם שלוש החברות, אך נראה ששיתוף הפעולה עם Brocade וג'וניפר יהיה הדוק יותר מאשר עם סיסקו, שהחלה באחרונה להתחרות ביבמ בתחום הציוד למרכזי נתונים. במסגרת ההסכמים, ייצרו שלוש חברות הרשת מתגים ונתבים לתקשורת נתונים, שיימכרו תחת המותג של יבמ.

"דרישות הרשת עולות ועד שנת 2020 צפויה צמיחה של פי 16 בהיקף הנתונים, נוכח התפוצה הגוברת של האינטרנט הסלולרי והחיישנים שפועלים ברשת", על פי יבמ. המוצרים החדשים, מסרה החברה, יסייעו לטפל בנפח העצום של הנתונים ולבצע עסקאות ברשת.

כל שלוש החברות משתפות פעולה כבר זמן רב עם יבמ בכל הקשור לשירותים ומוצרים למרכזי נתונים. ההסכם עם ג'וניפר נטוורקס הוא המעניין ביותר, ככל הנראה, משום שמלבד ההידוק של שיתוף הפעולה, הוא יאפשר גם לקשר בין Stratus Project של ג'וניפר לבין עשרה המרכזים למיחשוב ענן שמפעילה יבמ ברחבי העולם. במסגרת ההסכם החדש תמתג יבמ מחדש ותשווק מתגים ונתבים נבחרים מסדרות EX ו-MX של ג'וניפר.

ההסכם החדש עם Brocade מגיע בהמשך להודעה שפרסמו השתיים בינואר, שעל פיה תשתמש יבמ במתגים ובנתבים לרשתות את'רנט ממשפחת NetIron של Brocade. על פי ההסכם הנוכחי, תציע יבמ מוצרים נוספים שתייצר עבורה Brocade.

על פי ההסכם החדש עם סיסקו תציע יבמ את מתגי Nexus 5000 של סיסקו עבור מרכזי נתונים. זאת, למרות שסיסקו הכריזה בתחילת השנה על תוכנית Unified Computing System, שבמסגרתה מתחרה החברה בעסקי השרתים של יבמ.

יבמ חתמה על הסכמי OEM חדשים עם ג'וניפר, Brocade וסיסקו; תציע את מוצריהן תחת שמה Reviewed by on . יבמ (IBM) מרחיבה את ההיצע של מוצרי הרשת למרכזי נתונים ומהדקת את שיתוף הפעולה עם החברות Brocade, סיסקו (Cisco) וג'וניפר (Juniper). במסגרת זו הודיעה ענקית המיחשוב יבמ (IBM) מרחיבה את ההיצע של מוצרי הרשת למרכזי נתונים ומהדקת את שיתוף הפעולה עם החברות Brocade, סיסקו (Cisco) וג'וניפר (Juniper). במסגרת זו הודיעה ענקית המיחשוב Rating:

הגיבו