תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » חדש: "מגן פרטיות" שמותקן על המסך מאפשר רק לאדם שמשתמש במחשב לקרוא את המידע

חדש: "מגן פרטיות" שמותקן על המסך מאפשר רק לאדם שמשתמש במחשב לקרוא את המידע

המגן, שעשוי משלוש שכבות של פילם בטכנולוגיה מתקדמת, גורם למסך המחשב להיראות כהה מכדי להבחין במידע המוצג עליו - כאשר מנסים להתבונן בו מהצד ● המחיר: החל מ-99 שקלים

מאת 13 ביולי 2009, 17:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הצורך לשמור על הפרטיות בעת השימוש במחשב הולך ונעשה קריטי יותר ויותר, ככל שהמחשב הולך ותופס מקום מרכזי בניהול חיינו. כעת, פיתוח טכנולוגי חדש מאפשר להתגבר על הבעיה – לפחות באופן חלקי. מדובר ב-"מגן פרטיות" אשר מותקן על צג המחשב, ויוצר אפקט אשר חוסם את היכולת לראות את המידע מכל מי שמנסה "להציץ" מהצד.

המגן, אשר עשוי משלוש שכבות של פילם בטכנולוגיה מתקדמת, גורם למסך להיראות כהה באופן שלא מאפשר להבחין במידע המוצג עליו – אלא אם כן מתבוננים בו מזווית שלא עולה על 60 מעלות. על פי היצרן, הוא גם מסייע בסינון הקרינה הנפלטת מהצג, וכמובן, מגן מפני שריטות. המגן קיים בגדלים שונים, וניתן להשיגו בלעדית ברשת באג בעלות של החל מ-99 שקלים.

חדש: "מגן פרטיות" שמותקן על המסך מאפשר רק לאדם שמשתמש במחשב לקרוא את המידע Reviewed by on . הצורך לשמור על הפרטיות בעת השימוש במחשב הולך ונעשה קריטי יותר ויותר, ככל שהמחשב הולך ותופס מקום מרכזי בניהול חיינו. כעת, פיתוח טכנולוגי חדש מאפשר להתגבר על הבעי הצורך לשמור על הפרטיות בעת השימוש במחשב הולך ונעשה קריטי יותר ויותר, ככל שהמחשב הולך ותופס מקום מרכזי בניהול חיינו. כעת, פיתוח טכנולוגי חדש מאפשר להתגבר על הבעי Rating:

הגיבו