תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » AT&T: ה-iPhone 3G S שובר שיאי מכירות

AT&T: ה-iPhone 3G S שובר שיאי מכירות

בין השיאים שנרשמו: יום המכירות הבודד הטוב ביותר בחנויות הפיזית של החברה, היקף התעבורה השני בגודלו בחנויות החברה, מספר העסקאות הרב ביותר שעובד במערכות המיחשוב הפנימיות של החברה וההזמנות הרבות ביותר באתר של AT&T ● בחודש שעבר דיווחה אפל, כי בשלושה הימים הראשונים שלאחר ההשקה נמכרו מיליון יחידות של מכשירי iPhone 3G S

מאת 5 ביולי 2009, 15:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ביום הראשון בו הגיעו מכשירי iPhone 3G S למדפי החנויות בארה"ב – 19 ביוני 2009 – שברה חברת AT&T כמה שיאי מכירות, על פי מזכר פנימי שהופץ לעובדי החברה והדלף לאתרי אינטרנט שונים. בין השיאים שנרשמו: יום המכירות הבודד הטוב ביותר בחנויות הפיזית של החברה, היקף התעבורה השני בגודלו בחנויות החברה, מספר העסקאות הרב ביותר שעובד במערכות המיחשוב הפנימיות של החברה וההזמנות הרבות ביותר באתר att.com. כן פורסם שעוד לפני שהגיע המכשיר לחנויות כבר הוזמנו מאות אלפי יחידות.

בשנה הבאה יפוג תוקף ההסכם שמעניק לחברת AT&T בלעדיות על השיווק של מכשירי iPhone בארה"ב, ובחברה שואפים להאריך אותו. עם זאת, נפוצו שמועות על כך שבחברת אפל כבר מנהלים משא ומתן עם חברת הסלולר ווריזון על שיווק של המכשירים הפופולאריים בארה"ב.

משתמשים רבים התלוננו על שברשת של AT&T לא ניתן לנצל את מלוא המהירות בה תומכים המכשירים החדשים, לא ניתן לחבר באמצעותם מחשב נישא לאינטרנט ולא ניתן לשלוח הודעות MMS. חברת AT&T, מצידה, הבטיחה שכבר בקיץ הקרוב יוצעו יכולות אלה.

בחודש שעבר דיווחה אפל, כי בשלושה הימים הראשונים שלאחר ההשקה נמכרו מיליון יחידות של מכשירי iPhone 3G S – כמו לאחר ההשקה של מכשירי iPhone 3G.

AT&T: ה-iPhone 3G S שובר שיאי מכירות Reviewed by on . ביום הראשון בו הגיעו מכשירי iPhone 3G S למדפי החנויות בארה"ב - 19 ביוני 2009 - שברה חברת AT&T כמה שיאי מכירות, על פי מזכר פנימי שהופץ לעובדי החברה והדלף לאת ביום הראשון בו הגיעו מכשירי iPhone 3G S למדפי החנויות בארה"ב - 19 ביוני 2009 - שברה חברת AT&T כמה שיאי מכירות, על פי מזכר פנימי שהופץ לעובדי החברה והדלף לאת Rating:

הגיבו