תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מטריקס הטמיעה מערכת אחסון של סאן במכללה האקדמית כנרת; ההיקף: כ-200 אלף שקלים

מטריקס הטמיעה מערכת אחסון של סאן במכללה האקדמית כנרת; ההיקף: כ-200 אלף שקלים

המערכת החדשה אמורה לתמוך במגוון סביבות העבודה של המכללה - נובל, יוניקס וחלונות, שבהן משתמשים 1,500 הסטודנטים ו-200 מרצים ● מורדו אזגורי, מנהל מערכות המידע במכללה: "מערך האחסון המתקדם יגביר את זמינות המידע ויקצר את זמן השירות והתמיכה במערכות המידע"

מאת 30 ביוני 2009, 18:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מטריקס הטמיעה במכללה האקדמית כנרת את מערכת האחסון Unified Storage 7410 של סאן מיקרוסיסטמס. מערך האחסון אמור לתמוך במגוון סביבות העבודה של המכללה – נובל, יוניקס וחלונות, שבהן משתמשים 1,500 הסטודנטים ו-200 מרצים. היקפו הכספי של הפרויקט מסתכם ב-200 אלף שקלים.

לדברי מורדו אזגורי, מנהל מערכות המידע במכללה, "מערך האחסון המתקדם יגביר את זמינות המידע ויקצר את זמן השירות והתמיכה במערכות המידע. כל הסטודנטים והמרצים ירגישו בשיפור במערכות המיחשוב. אם בעבר נאלצתי להגביל סטודנטים בשטחי האחסון שנדרשו להם לבניית אתרים או לשימוש בבסיסי נתונים של תוכנות ERP, כיום כולם יכולים להשתמש באופן חופשי בשטחי האחסון העצומים שעומדים לרשותם".

אריאל לס, מנהל תחום אחסון וגיבוי בסאן מיקרוסיסטמס, אמר, כי "מערך האחסון, המשתייך לסדרת האחסון 7000 של סאן, מושתת על ביצועים גבוהים תוך שימוש בפלאש דיסקים בעלי זיכרון גבוה שמאפשרים לחסוך במקום ובצריכת החשמל, וכן סט רישוי נרחב. המערך מאפשר שירותים ללא הגבלת משתמשים. העובדה שהלקוח יכול לזהות תקלות ובעיות בקלות ולתת להן פיתרון מיידי, מהווה יתרון בולט הן לתקופה הנוכחית והן למנהלי מערכות מידע ואנשי תפעול בתחום האחסון והתשתיות בכלל".

לדברי עוז בן מיור, מנהל לקוחות אסטרטגיים במטריקס, "סביבת הלקוח מורכבת משרתים עם מערכות הפעלה מגוונות, אשר אמורות לתת מענה הן לשירותי ה-IT של המנהלה והן ליישומים ייחודיים המשרתים את המגמות השונות הנלמדות במכללה. לאחר בחינת הנתונים, הגענו למסקנה שהפתרון המתאים ביותר הינו מערך אחסון המשלב יכולות של SAN ושרת קבצים. ה-7410, נותן פיתרון מושלם לסביבה זו, ומשלב ביצועים טובים, שרידות נתונים, חיסכון במקום ומחיר תחרותי"

מטריקס הטמיעה מערכת אחסון של סאן במכללה האקדמית כנרת; ההיקף: כ-200 אלף שקלים Reviewed by on . מטריקס הטמיעה במכללה האקדמית כנרת את מערכת האחסון Unified Storage 7410 של סאן מיקרוסיסטמס. מערך האחסון אמור לתמוך במגוון סביבות העבודה של המכללה - נובל, יוניקס מטריקס הטמיעה במכללה האקדמית כנרת את מערכת האחסון Unified Storage 7410 של סאן מיקרוסיסטמס. מערך האחסון אמור לתמוך במגוון סביבות העבודה של המכללה - נובל, יוניקס Rating:

הגיבו