תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » גאדג'טים » זיכרון שיא: קינגסטון השיקה כונן USB בנפח טרה בייט

CES 2013

זיכרון שיא: קינגסטון השיקה כונן USB בנפח טרה בייט

בכונן באורך של קצת פחות מ-9 סנטימטרים, דחסה החברה לא פחות מ-1 טרה-בייט של זיכרון פלאש ● מחירו טרם פורסם, אך אפשר לנחש שיחצה את קו ה-3,000 דולרים

מאת 10 בינואר 2013, 16:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קינגסטון (Kingston), מיצרניות רכיבי הזיכרון הגדולות ביותר בעולם, ניצלה את הבמה בתערוכת CES 2013 כדי להשיק את כונן ה-USB בנפח הגדול ביותר בעולם. כך, בכונן באורך של קצת פחות מ-9 סנטימטרים, דחסה החברה לא פחות מ-1 טרה-בייט של זיכרון פלאש (Flash). הכונן, DataTraveler HyperX Predator, מוצע גם בנפח של 512 ג'יגה-בייט. הנפח המוצע מאפשר לסחוב בכיס גיבוי למערכת שרתים של ארגון קטן.

הכונן מיועד לשימוש עם מחבר USB 3.0. במקרה כזה הוא מגיע למהירות כתיבה של 160 מגה-בייט/לשנייה, ומהירות קריאה של 240 מגה-בייט/לשנייה – מהירות סבירה עבור כונני הבזק.

כונן ה-512 ג'יגה-בייט כבר זמין למכירה במחיר אסטרונומי של 1,750 דולרים. קינגסטון עדיין לא פרסמה את המחיר שהיא מתכוונת להצמיד לכונן הטרה, אך אפשר בהחלט לנחש שהמוצר יחצה את קו ה-3,000 דולרים.

זיכרון שיא: קינגסטון השיקה כונן USB בנפח טרה בייט Reviewed by on . קינגסטון (Kingston), מיצרניות רכיבי הזיכרון הגדולות ביותר בעולם, ניצלה את הבמה בתערוכת CES 2013 כדי להשיק את כונן ה-USB בנפח הגדול ביותר בעולם. כך, בכונן באורך קינגסטון (Kingston), מיצרניות רכיבי הזיכרון הגדולות ביותר בעולם, ניצלה את הבמה בתערוכת CES 2013 כדי להשיק את כונן ה-USB בנפח הגדול ביותר בעולם. כך, בכונן באורך Rating:

הגיבו