תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » גולן טלקום חותכת מחירים: חבילת הכל כלול ב-49 שקלים
מיכאל גולן, מנכ"ל גולן טלקום

גולן טלקום חותכת מחירים: חבילת הכל כלול ב-49 שקלים

מחיר החבילה פונה למתניידים חדשים, כאשר לאחר שישה חודשים יעלה ל-99 שקלים - בדומה למחיר שהיה קיים עד כה ● ההנחה היא שהמהלך מעיד על חוסר שביעות רצון בחברה מקצב גיוס לקוחות חדשים

מאת 25 בנובמבר 2012, 15:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעל הבית השתגע: גולן טלקום הכריזה הבוקר (א') על מבצע מיוחד למתניידים חדשים, לפיו תציע להם חבילת הכל כלול ב-49 שקלים בלבד בחצי השנה הראשונה. בתום התקופה יעמוד התשלום על החבילה על 99 שקלים – בדומה למחיר החבילה הקבוע של גולן טלקום. המבצע בתוקף עד 21 בינואר 2013.

לאור המהלך נראה, כי בגולן טלקום מודאגים שכך שבתום שישה חודשים לכניסתם הדרמטית לשוק, לקוחות רבים עדיין מהססים להצטרף לחברה ומעדיפים, כנראה, להמשיך ולשמור אמונים למפעילים הוותיקים – זאת למרות פערי המחיר ועל אף שיעורי נטישה גבוהים ביחס לעבר. יצוין, כי גיוס נתח שוק של 7% מהותי לחברה כדי שתוכל לקבל את חלק הארי של דמי המכרז, המוערך במאות מיליוני שקלים.

מגולן טלקום נמסר, כי החברה מציעה את חבילת הכל כלול המשתלמת ביותר בישראל, ללא אותיות קטנות וללא תנאים מגבילים. החבילה כוללת שיחות, MMS, הודעות טקסט וגלישה ללא הגבלה, ושיחות לחו"ל ל-53 יעדים לקווים נייחים ללא הגבלה.

גולן טלקום חותכת מחירים: חבילת הכל כלול ב-49 שקלים Reviewed by on . בעל הבית השתגע: גולן טלקום הכריזה הבוקר (א') על מבצע מיוחד למתניידים חדשים, לפיו תציע להם חבילת הכל כלול ב-49 שקלים בלבד בחצי השנה הראשונה. בתום התקופה יעמוד הת בעל הבית השתגע: גולן טלקום הכריזה הבוקר (א') על מבצע מיוחד למתניידים חדשים, לפיו תציע להם חבילת הכל כלול ב-49 שקלים בלבד בחצי השנה הראשונה. בתום התקופה יעמוד הת Rating:

הגיבו