תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » באו לבקר במאורת הנמר: בכירות בטוחן מדיה
באו לבקר במאורת הנמר: מימין - דנה מיטרני, מאיה פז-שקולניק וקרן לוי פארן מטוחן מדיה. צילום: פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: בכירות בטוחן מדיה

מאת 16 ביולי 2019, 12:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחרי שנפגשנו באירועים שונים והיו לנו שיתופי פעולה פוריים, החליטו בטוחן מדיה לקיים דייט רציני אתי, כיזם ומנהיג אנשים ומחשבים, אמצעי התקשורת המרכזי של עולם ההיי-טק. לכן, בניגוד לשיר הידוע, בימי הקיץ החמים קרה גם קרה, והן הגיעו למאורת הנמר – מאיה פז-שקולניק, דנה מיטרני וקרן לוי פארן מהחברה.

קיימנו את הפגישה בינינו באנרגיה נמרית. או, כפי שאני תמיד אומר, ב-א"א – אנרגיה ואהבה. אורחותיי סיפרו לי שטוחן מדיה מספקת מענה כולל לשיווק דיגיטלי לחברות וארגונים – מאסטרטגיה, עבור בקמפיינים בכל מדיה דיגיטלית, הפקת פודקאסטים ו-וובינרים, וכלה בעמדות דיגיטל לכנסים. הפתרון ההוליסטי של החברה נוצר במחלקות הרבות שיש לה, ממש מקצה לקצה – סטודיו לגרפיקה, אפיון וקריאייטיב, מחלקת תוכן ומנהלי קמפיינים גדולה ובה מומחים לכל ערוץ מדיה חברתית, מחלקת קידום אתרים (SEO) ומחלקת פיתוח ותכנות.

הבידול של טוחן מדיה הוא, כשמה, בטחינת המדיה – החברות האלה ושאר אנשי החברה אוהבים לבצע Drill Down מעמיק ללקוח ולשירותיו, להבין את היתרונות של המוצר שלו, לחקור את עולמות לקוחותיו, ולבנות לו קהלים ומתוכם אסטרטגיית קמפיין הוליסטית מבוקרת ומהודקת לתוצאות אופטימליות.

האורחות סיפרו לי שבעולם של דיגיטל, רשתות וטכנולוגיה, החברה חרטה על דגלה יחס אישי, מקצועי וחסר פשרות, ומלוות את לקוחותיהן באופן שמאפשר להם להתפתח בעולם הדיגיטלי ולהביא את מיטב הכלים, הפלטפורמות והחידושים בשוק, באופן מתמיד.

הדבר הכי מובהק בגישה שלהן הוא החיוך. גם כאן, במאורת הנמר, החיוך לא ירד משפתותיהן, והן התנהלו כפי שלפי העדות שלהן, הן מתנהלות בעבודה – בחיוך, בנועם, תוך שיחה אמיתית, עם הקשה, הומור ותשומת לב אישית. בעולם שבו הבידול הוא המשחק, זה יתרון מרכזי.

לסיכום, הן אמרו כי "היה לנו העונג להתארח במאורת הנמר. מדובר בחוויה אומנותית רב חושית, המאתגרת את הלב והמוח ומאפשרת לספוג כמה שיותר במפגש אחד – כריזמה מדהימה, גישה מחכימה, עושר של אוספים וסיפורי חיים מרתקים. הכרנו מקרוב דמות מפתח בעולמות הטכנולוגיה, מורשת ויכולות מדהימות – ומתפתחות תוך כדי תנועה. הפגישה במאורת הנמר היא בהחלט חוויה שלא נשכח עוד שנים ארוכות".

באו לבקר במאורת הנמר: בכירות בטוחן מדיה Reviewed by on . אחרי שנפגשנו באירועים שונים והיו לנו שיתופי פעולה פוריים, החליטו בטוחן מדיה לקיים דייט רציני אתי, כיזם ומנהיג אנשים ומחשבים, אמצעי התקשורת המרכזי של עולם ההיי-ט אחרי שנפגשנו באירועים שונים והיו לנו שיתופי פעולה פוריים, החליטו בטוחן מדיה לקיים דייט רציני אתי, כיזם ומנהיג אנשים ומחשבים, אמצעי התקשורת המרכזי של עולם ההיי-ט Rating: 0

הגיבו