תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » אהובה קמר מונתה לדירקטורית פיתוח עסקי לפעילות הענן של Comm-IT
אהובה קמר, דירקטורית פיתוח עסקי לפעילות הענן של Comm-IT. צילום: יח"צ

אהובה קמר מונתה לדירקטורית פיתוח עסקי לפעילות הענן של Comm-IT

מאת 4 באפריל 2021, 14:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Comm-IT הודיעה היום (א') על מינויה של אהובה קמר לדירקטורית פיתוח עסקי לפעילות הענן שלה. במסגרת תפקידה, קמר תהיה אחראית על בניית אסטרטגיית ה-GTM של החברה בעולמות הענן, לרבות הגדלת נתח השוק שלה בתחום זה.

קמר היא בעלת 18 שנות ניסיון בתחום ההיי-טק, מהן שמונה שנים בעולמות המכירות והפיתוח העסקי. בתפקידה האחרון היא שימשה כמנהלת לקוחות ופיתוח עסקי לתחום ההיי-טק בגרטנר ישראל, ולפני כן ניהלה את הפיתוח העסקי והמכירות של פעילות הענן והתשתיות כשירות ביבמ ישראל. קמר היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ומנהל עסקים ותואר שני באסטרטגיה וניהול בינלאומי מאוניברסיטת בן גוריון. היא מתנדבת בארגון איתן כל אחד יכול, שמעצים אנשים בעלי צרכים מיוחדים באמצעות אימוני כושר מקצועיים.

אהובה קמר מונתה לדירקטורית פיתוח עסקי לפעילות הענן של Comm-IT Reviewed by on . Comm-IT הודיעה היום (א') על מינויה של אהובה קמר לדירקטורית פיתוח עסקי לפעילות הענן שלה. במסגרת תפקידה, קמר תהיה אחראית על בניית אסטרטגיית ה-GTM של החברה בעולמות Comm-IT הודיעה היום (א') על מינויה של אהובה קמר לדירקטורית פיתוח עסקי לפעילות הענן שלה. במסגרת תפקידה, קמר תהיה אחראית על בניית אסטרטגיית ה-GTM של החברה בעולמות Rating: 0

הגיבו