תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » אמנון בק מונה לדירקטור בבנק אגוד
אמנון בק, חבר חדש בדירקטוריון בנק אגוד. צילום: תמר מצפי

אמנון בק מונה לדירקטור בבנק אגוד

מאת 11 ביוני 2019, 11:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמנון בק, לשעבר מנכ"ל מת"ף, הזרוע הטכנולוגית של הבנק הבינלאומי, ומנמ"ר הבנק, מונה לדירקטור חיצוני במועצת המנהלים של בנק אגוד. בק יהיה חבר בוועדת הביקורת ובוועדת הטכנולוגיה של הבנק. בדירקטוריון של אגוד מכהנים 11 אנשים. באחרונה נוספה דרישה של בנק ישראל לצרף לדירקטוריון נציג בעל ידע טכנולוגי, ועל בסיס זה נבחר בק.

בק שימש כמנכ"ל מת"ף מ-2006 ופרש מהתפקיד ומהבנק הבינלאומי במרץ 2017. במסגרת תפקידו הוא ניהל את כל פרויקטי הליבה של קבוצת הבינלאומי, בהם הקמת הדטה סנטר החדיש במערב ראשון לציון, עסק במיזוג בנקים שהקבוצה רכשה והוביל מהלכים אסטרטגיים מרכזיים. כמו כן, הוא שימש כחבר דירקטוריון בחברת כרטיסי האשראי Cal בשנים 2006 עד 2017 וכחבר דירקטוריון בנק מסד בשנים 2016 עד 2017. בשנתיים האחרונות הוא שימש כיועץ עצמאי.

אמנון בק מונה לדירקטור בבנק אגוד Reviewed by on . אמנון בק, לשעבר מנכ"ל מת"ף, הזרוע הטכנולוגית של הבנק הבינלאומי, ומנמ"ר הבנק, מונה לדירקטור חיצוני במועצת המנהלים של בנק אגוד. בק יהיה חבר בוועדת הביקורת ובוועדת אמנון בק, לשעבר מנכ"ל מת"ף, הזרוע הטכנולוגית של הבנק הבינלאומי, ומנמ"ר הבנק, מונה לדירקטור חיצוני במועצת המנהלים של בנק אגוד. בק יהיה חבר בוועדת הביקורת ובוועדת Rating: 0

הגיבו