תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » אלון חיימוביץ' מונה לסמנכ"ל המגזר הציבורי במיקרוסופט ישראל
אלון חיימוביץ', סמנכ"ל המגזר הציבורי במיקרוסופט ישראל. צילום: אלמוג בן עזרא

אלון חיימוביץ' מונה לסמנכ"ל המגזר הציבורי במיקרוסופט ישראל

מאת 7 במאי 2019, 11:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט ישראל הודיעה באחרונה כי מינתה את אלון חיימוביץ' לסמנכ"ל המגזר הציבורי בחברה. במסגרת תפקידו יוביל חיימוביץ' את כלל הממשקים של מיקרוסופט מול גופי הציבור במדינה, לרבות משרדי הממשלה, הרשויות המקומיות, מגזרי החינוך והבריאות וגופים נוספים. בתפקידו החדש הוא ייקח חלק משמעותי בהובלת תהליכי חדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית בגופים ציבוריים וממשלתיים, לרבות שכלול שירותים ומערכות, מעבר לענן והטמעת טכנולוגיות חדשות.

הצטרפותו של חיימוביץ' למיקרוסופט ישראל באה לאחר שעבד במשך כ-13 שנים בסיסקו, שבה מילא שורה של תפקידים בכירים. בתפקידו האחרון הוא כיהן כסמנכ"ל המכירות של חטיבת הביטחון וגופי הסמך הקשורים לחטיבה, ולפני כן שימש במשך כשש שנים כסמנכ"ל טכנולוגיות ומוביל ארכיטקטורות עסקיות בסיסקו ישראל.

חיימוביץ' הוא בן 41, נשוי + 3, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה מהמרכז למנהלים רופין.

אלון חיימוביץ' מונה לסמנכ"ל המגזר הציבורי במיקרוסופט ישראל Reviewed by on . מיקרוסופט ישראל הודיעה באחרונה כי מינתה את אלון חיימוביץ' לסמנכ"ל המגזר הציבורי בחברה. במסגרת תפקידו יוביל חיימוביץ' את כלל הממשקים של מיקרוסופט מול גופי הציבור מיקרוסופט ישראל הודיעה באחרונה כי מינתה את אלון חיימוביץ' לסמנכ"ל המגזר הציבורי בחברה. במסגרת תפקידו יוביל חיימוביץ' את כלל הממשקים של מיקרוסופט מול גופי הציבור Rating: 0

הגיבו