תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » עדו ביגר מונה למנהל מידע ואנליטיקה באל על
עדו ביגר, מנהל המידע והאנליטיקה של אל על. צילום: ליאור ג'ורנו

עדו ביגר מונה למנהל מידע ואנליטיקה באל על

מאת 9 באוגוסט 2018, 12:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קידום לעדו ביגר: מי שהיה מנהל המידע הראשי של yes מונה באחרונה לתפקיד דומה (Chief Data Officer) בחברת התעופה הלאומית, אל על, כחלק מחטיבת הדיגיטל והמחשוב שלה. במסגרת זו, ביגר יוביל את פעילויות ה-Big Data, ה-BI, האנליטיקה המתקדמת ומדעי הנתונים בחברה. הוא ידווח לסמנכ"ל הדיגיטל והמחשוב של אל על, שחר מרקוביץ'.

ביגר חי את עולמות המידע והאנליטיקה כבר יותר מ-15 שנים, שבמהלכן הטמיע מחסני נתונים מרכזיים (DWH) ופתרונות מידע במספר רב של חברות במשק. לאחר מספר שנים כמנהל ה-BI של yes, שבמהלכן היא נכנסה לעולמות ה-Big Data והענן, עברו ביגר ומשפחתו לארצות הברית, שם הוא עבד בצוותי הארכיטקטורה וה-Big Data של בנקים גדולים ומוכרים בעולם. כשחזר לארץ הוא חזר גם ל-yes, הפעם כמנהל המידע הראשי של החברה. בתפקידו זה הוא היווה חלק משמעותי בהפיכת חברת הלוויין למונחית נתונים, כולל הכנסת יכולות מדעי הנתונים בתהליכים העסקיים. ביגר מלמד לתואר שני באוניברסיטת תל אביב, במסלול נתוני עתק, ובטכניון, וכן בג'ון ברייס. עוד הוא מרצה בלא מעט כנסים מקצועיים בארץ ובחו״ל.

עדו ביגר מונה למנהל מידע ואנליטיקה באל על Reviewed by on . קידום לעדו ביגר: מי שהיה מנהל המידע הראשי של yes מונה באחרונה לתפקיד דומה (Chief Data Officer) בחברת התעופה הלאומית, אל על, כחלק מחטיבת הדיגיטל והמחשוב שלה. במס קידום לעדו ביגר: מי שהיה מנהל המידע הראשי של yes מונה באחרונה לתפקיד דומה (Chief Data Officer) בחברת התעופה הלאומית, אל על, כחלק מחטיבת הדיגיטל והמחשוב שלה. במס Rating: 0

הגיבו