תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » מיזם חברים דיגיטליים – תמיכה טכנית בבני הגיל השלישי
רוכשת בצל הקורונה. אמדוקס

מיזם חברים דיגיטליים – תמיכה טכנית בבני הגיל השלישי

מאת 10 במאי 2020, 13:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיזם חברים דיגיטליים הינו מיזם חברתי-קהילתי, שהקימה אמדוקס ישראל, בעזרת אמזון ווב סרוויס (AWS) ו-גלאסיקס.

במסגרת המיזם הקימה אמדוקס את המערך לתמיכה טכנית בבני הגיל השלישי, המבוסס על מוקד שיחות ייעודי בעל אמצעים טכנולוגיים דיגיטליים לתמיכה מרחוק. המוקד הינו מוקד וירטואלי, הבנוי על יכולות מתקדמות בענן. הוא מאויש על ידי מתנדבים מאמדוקס ישראל, אשר יכולים, מביתם, לסייע טלפונית לקשישים להתקין ולהשתמש באפליקציות שונות כדוגמת ווטסאפ וזום על סמארטפונים ומחשבים גם באמצעות גישה מרחוק כדי לסייע למתקשים. מספר המתנדבים במיזם עולה בהתמדה ועומד היום על כ-200 מתנדבים.

פעילות המוקד מתאפשרת באמצעות פלטפורמה טכנולוגית המשלבת יכולות תוכנה ואינטגרציה של החברות המעורבות במיזם, כולל פתרון המבוסס על הטכנולוגיות AWS ושל גלאסיקס לנציגי שירות העובדים מהבית, המאפשר לנתב שיחות למתנדבים זמינים, ליזום ולקבל שיחות, לנהל את מערך השירות ולהמשיך את השיחות במגוון ערוצים, כמו וואטסאפ, אימייל וסמס תוך שימוש ביכולות מולטימדיה מגוונות.

מיזם חברים דיגיטליים – תמיכה טכנית בבני הגיל השלישי Reviewed by on . מיזם חברים דיגיטליים הינו מיזם חברתי-קהילתי, שהקימה אמדוקס ישראל, בעזרת אמזון ווב סרוויס (AWS) ו-גלאסיקס. במסגרת המיזם הקימה אמדוקס את המערך לתמיכה טכנית בבני ה מיזם חברים דיגיטליים הינו מיזם חברתי-קהילתי, שהקימה אמדוקס ישראל, בעזרת אמזון ווב סרוויס (AWS) ו-גלאסיקס. במסגרת המיזם הקימה אמדוקס את המערך לתמיכה טכנית בבני ה Rating: 0

הגיבו