הסייבר – במרכז מפגש השותפים של קבוצת גטר

מציגים את CYFOX במפגש שותפים בבית קבוצת גטר. (שמות המצולמים בתחתית הידיעה).

איומי הסייבר המתגברים, במיוחד בעקבות אירועי אוקטובר, הם האתגר המרכזי העומד היום בפני עסקים וארגונים. חברות רבות חשופות יותר מתמיד להתקפות סייבר וסופגות נזקים עצומים. על רקע זה נערך בבית קבוצת גטר מפגש שותפים, שבמסגרתו הוצגה חברת הסייבר CYFOX, המיוצגת בישראל על ידי גטר, והפתרונות מבוססי ה-AI שהיא מציעה להתמודדות עם איומים גוברים אלו.

הפתרון של CYFOX הוא פתרון אבטחת מידע מקצה לקצה, הכולל EDR, XDR ו- SOCaaS. הוא מבוסס על מספר מנועים המסונכרנים באינטגרציה מלאה לצורך ניטור איומי הסייבר בארגון, זיהוי איום ברשת, התראה וחסימת האיום על ידי צוות SOC הפועל 24/7. זוהי מערכת מבוססת בינה מלאכותית (AI) אשר לומדת את הרשת ומזהה אנומאליות ותנועות חשודות ברשת.

את המפגש פתח רוני צארום, מנכ"ל CYFOX ויזם הייטק ותיק, שסיפר כי CYFOX הוא פתרון שכולו כחול-לבן, המתאים לחברות המחזיקות מאגרי מידע, נתוני לקוחות ומידע רגיש והמחויבות לפעול על פי חוק הגנת הפרטיות להגן על נתונים אלו. "עסקים קטנים ובינוניים, במיוחד כאלו שאין להם צוות SOC פנימי או איש אבטחת מידע, הן חברות שצריכות אותנו, כי אנו מספקים מוצר ושירות המגן עליהם מפני מתקפות", אמר צארום.

 

בתמונה למעלה, מימין: נורית רוס – מנהלת מכירות ב-CYFOX, ג'רלדין קמפר – מנהלת מכירות אבטחת מידע בגטר, הילה מרקוביץ – סמנכ"לית התפעול של CYFOX, קובי זהר – סמנכ"ל סחר מכירות גטר, רוני צארום – מנכ"ל CYFOX, ניר יהושוע –  סמנכ"ל מחקר ואבטחת מידע ואריה דנון – מנהל תחום אבטחת מידע בגטר.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים