מיה מעודדת

מיה מחשבים העניקה פרס עבור ההישג הבולט ביותר של ההסברה הישראלית במדיה החברתית. הזוכה בפרס הייתה קרוליין גליק וצוות אתר לאטמה, אשר הפיקו את הסרטון "אנו מרמים את העולם" (We Con The World), אשר זכה לכ-3 מיליון צפיות ביו-טיוב (YouTube) במהלך הימים הקריטיים שלאחר עימותי המשט הטורקי. הפרס עמד השנה על עשרת אלפים שקלים, ומתוכנן לגדול לקראת מועד הענקת הפרס הבאה.

פרופ' אלי פולק, יו"ר האגודה לזכות הציבור לדעת – שנשא דברים באירוע, ציין כי קרוליין גליק תיארה מצב בו הציבור שאכפת לו לוקח אחריות ופועל למען ההגנה על ערכיו. דבר זה, אמר, "הולך ותופס תאוצה. במקרה הזה, הציבור הוא צבי צוויג – מנכ"ל מיה מחשבים, אשר הכין הפתעה ללאטמה בערב זה".

בועז ארד, מנהל התקשורת השיווקית במיה מחשבים, ציין כי "קרוליין גליק וצוותה הצליחו במקומות שבהם גופים ממוסדים לא יכולים להצליח. הסרטון של לאטמה אף 'סופח' על ידי משרד החוץ שעשה בו שימוש לטובת ההסברה השראלית", ארד ציין, כי "המאבק התקשורתי הוא גם מאבק של כל חברה ישראלית המושפעת מתדמיתה של ישראל בעולם".

גליק אמרה, כי "התקשורת בישראל כיום לא משקפת את העם בישראל, ולכן העם צריך לעשות לעצמו תקשורת. עלינו להפסיק לומר לעצמנו שאם לא נופיע ברשת ב' אז אנו לא יכולים להתבטא. כל אחד יכול לדבר – זה היופי של האינטרנט. מה שיביא לך את ההצלחה הם רק הכישורים שלך".

מיה מחשבים קראה בסיום האירוע לחברות נוספות להצטרף ליוזמה לקראת הענקת הפרסים הבאה, על מנת לעודד את היצירה העצמאית התומכת המעמדה הבינלאומי של ישראל בכלי התקשורת והמדיה החדשים.

מימין: צבי צוויג, מנכ"ל מיה מחשבים; בועז ארד, מנהל התקשורת השיווקית, מיה מחשבים; וקרוליין גליק, מנהלת אתר לאטמה

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים