תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » WideOps – אלופת ההסמכות של חברת אבטחת הענן קלאודפלר

דיילי ציפי


WideOps – אלופת ההסמכות של חברת אבטחת הענן קלאודפלר

מאת 6 באפריל 2021, 13:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת קלאודפלר (Cloudflare) העניקה לחברת פתרונות הענן הישראלית WideOps את התואר אלופת ההסמכות –  Cloudflare Certification Champions לשנת 2020, הניתן לשותפים של קלאודפלר המעסיקים צוות מקצועי שהשיג את מספר ההסמכות הגדול ביותר בכל שנה.  את הפרס קיבל מאיר דניאל, מנכ"ל WideOps, בכנס השותפים השנתי של  החברה שנערך און ליין.

גאה באות ההצטיינות של קלאודפלר. מאיר דניאל, מנכ"ל WideOps. מילום: יח"צ

גאה באות ההצטיינות של קלאודפלר. מאיר דניאל, מנכ"ל WideOps. מילום: יח"צ

קלאודפלר פיתחה ומשווקת פתרונות המגינים על יישומי אינטרנט ומאיצים אותם מבלי להוסיף חומרה, להתקין תוכנה נוספת או לשנות שורות קוד. נכסי אינטרנט שבהם משולבת הטכנולוגיה של קלאודפלר זוכים לכך, שתנועת הווב שלהם תנותב באמצעות הרשת החכמה והלומדת של קלאודפלר, וכתוצאה מכך משיגים ארגונים שיפורים משמעותיים בביצועים וירידה במתקפות זדוניות. 

וציפי מוסיפה: מזל טוב ובהצלחה!

WideOps – אלופת ההסמכות של חברת אבטחת הענן קלאודפלר Reviewed by on . חברת קלאודפלר (Cloudflare) העניקה לחברת פתרונות הענן הישראלית WideOps את התואר אלופת ההסמכות -  Cloudflare Certification Champions לשנת 2020, הניתן לשותפים של ק חברת קלאודפלר (Cloudflare) העניקה לחברת פתרונות הענן הישראלית WideOps את התואר אלופת ההסמכות -  Cloudflare Certification Champions לשנת 2020, הניתן לשותפים של ק Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    אלמוג דניאל

    מזל טוב כל הכבוד בהצלחה😘

הגיבו