תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » שותף-כוכב ב-א.מ.ת

דיילי ציפי


שותף-כוכב ב-א.מ.ת

מאת 6 בספטמבר 2020, 15:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחד ה-"כוכבים" של הפעילות של חברות רבות הוא השותפים שלה. מדובר באותם אלה שמפיצים את הפתרונות של החברה ומביאים את הבשורה ללקוחות רבים. לכן, לא פלא שנט-אפ מסמיכה שותפים במעמד "כוכב" – Star. מדובר בהסמכת השותפות הגבוהה ביותר שהיא מעניקה.

חברה שאותה הסמיך תאגיד הענק לא מכבר לרמת שותפות זו היא א.מ.ת מיחשוב – אחת השותפות הוותיקות של נט-אפ בישראל. הסמכה זו הינה תוצאה של שיתוף פעולה לאורך שנים רבות בין החברות, ונעשית לאור הגידול של עשרות אחוזים בפעילות במהלך השנה החולפת. יחד עם א.מ.ת מיחשוב, פתרונות נט-אפ לשוק הענן נכנסים למגזרים וללקוחות חדשים במשק הישראלי.

מעמד ה-Star מוענק ל-א.מ.ת מיחשוב לאחר שזו עמדה בכל דרישות ההסמכה המחמירות של נט-אפ. לטובת ההסמכה עמדו מנהלי המכירות, המומחים הטכנולוגיים ונותני התמיכה של החברה במספר מבחנים קשים, ועברו הכשרות בתחומים חדשניים.

שותפים. מימין: שלומי פרייס, מנכ"ל נט-אפ ישראל; ינון וטשר, מנהל שותפים עסקיים בנט-אפ ישראל; ודורון זוברמן, סמנכ"ל בכיר ב-א.מ.ת מיחשוב. צילום עצמי

שותפים. מימין: שלומי פרייס, מנכ"ל נט-אפ ישראל; ינון וטשר, מנהל שותפים עסקיים בנט-אפ ישראל; ודורון זוברמן, סמנכ"ל בכיר ב-א.מ.ת מיחשוב. צילום עצמי

ינון וטשר, מנהל שותפים בנט-אפ ישראל, ציין כי "לאורך כל שנות שיתוף הפעולה בין החברות העניקה א.מ.ת מיחשוב ללקוחות המשותפים שירות – הן בהטמעת פתרונות נט-אפ והן במתן תמיכה מקצועית, ייעוץ וליווי לאחר ההטמעה. כדי לציין את איכות שיתוף הפעולה, נט-אפ ישראל העניקה השנה לחטיבת השירותים של א.מ.ת מיחשוב את פרס שותף השירות המצטיין".

דורון זוברמן, סמנכ"ל בכיר בא.מ.ת מיחשוב, ציין ש-"הלקוחות הישראליים מעוניינים בטכנולוגיה מתקדמת, בשירות ותמיכה איכותיים, ובביצוע הטמעה מוצלח בשילוב עם מחירים תחרותיים ואטרקטיביים. שיתוף הפעולה בינינו עונה על דרישות אלה ונמשיך את הקשר בינינו, ואף נעמיק אותו, בשנים הבאות".

שותף-כוכב ב-א.מ.ת Reviewed by on . אחד ה-"כוכבים" של הפעילות של חברות רבות הוא השותפים שלה. מדובר באותם אלה שמפיצים את הפתרונות של החברה ומביאים את הבשורה ללקוחות רבים. לכן, לא פלא שנט-אפ מסמיכה אחד ה-"כוכבים" של הפעילות של חברות רבות הוא השותפים שלה. מדובר באותם אלה שמפיצים את הפתרונות של החברה ומביאים את הבשורה ללקוחות רבים. לכן, לא פלא שנט-אפ מסמיכה Rating: 0

הגיבו