תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ביקור השר אקוניס במוקד המידע והסיוע 118

דיילי ציפי


ביקור השר אקוניס במוקד המידע והסיוע 118

מאת 23 במרץ 2020, 17:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בצל בהלת הקורונה, שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, אופיר אקוניס, ביקר השבוע במשרדי בינת סמך מקבוצת רד-בינת, המפעילה עבור המשרד הממשלתי את מוקד המידע והסיוע 118.

מימין: פולי שוורץ – סמנכ"ל חטיבות BPO, בינת סמך; אופיר אקוניס – שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים; יהודה זיסאפל – בעלי קבוצת רד בינת; רון ווליכמן – מנכ"ל בינת סמך. צילום: יח"צ

בביקור, שבו נכח גם יהודה זיסאפל, בעלי קבוצת רד בינת, קיבל השר סקירה ממנכ"ל בינת סמך, רון ווליכמן, על הפעילות הענפה של עובדי המוקד, המתוגבר בעובדים סוציאליים, עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, פועל 24 שעות ביממה ומטפל באלפי פניות ביום. השר שוחח עם צוות המוקד, ביקש לדעת מה הנושאים שמעסיקים את הציבור ולאחר מכן אף ענה לשיחות בעצמו.

בסיום הביקור אמר השר: "באתי היום כדי ללמוד על המענים שנדרשים בימים אלה, וגיליתי קודם כל עם חזק שלא נותן לנגיף הקורונה לשבור אותו. אני קורא לאזרחים לא להסס להתקשר אלינו ולשאול על זכויותיהם בכל מה שקשור לעבודה ורווחה".

ביקור השר אקוניס במוקד המידע והסיוע 118 Reviewed by on . בצל בהלת הקורונה, שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, אופיר אקוניס, ביקר השבוע במשרדי בינת סמך מקבוצת רד-בינת, המפעילה עבור המשרד הממשלתי את מוקד המידע והסיוע בצל בהלת הקורונה, שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, אופיר אקוניס, ביקר השבוע במשרדי בינת סמך מקבוצת רד-בינת, המפעילה עבור המשרד הממשלתי את מוקד המידע והסיוע Rating: 0

הגיבו