תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » בדרך לכיתה א' עוברים ב-KLA

דיילי ציפי


בדרך לכיתה א' עוברים ב-KLA

מאת 14 באוגוסט 2019, 16:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת  KLA ממגדל העמק, הפועלת בשוק הבדיקות בתעשיית המוליכים למחצה, קיימה אירוע לכ-50 מילדי העובדים העולים לכיתה א'.

הילדים הגיעו לעבודה בהסעות הבוקר יחד עם הוריהם והתכנסו בחדר האוכל, שם נהנו ממשחקי היכרות בליווי מוסיקלי וצפו בהצגה הברווזון המכוער של תיאטרון השעה הישראלי.

בצהרי היום, הצטרפו אליהם ההורים לטקס קצר ומרגש, אשר כלל גם חלוקת ילקוטים, קלמרים וחבילת ציוד לכיתה א'. משם המשיכו עם ההורים לחדר האוכל לארוחת צהריים כיד המלך, עם כל עובדי החברה. כמו בהיי-טק, בתום הארוחה חזרו "לעבודה" והתנסו בבנייה בקוביות עץ גדולות במסגרת פעילות של חברת קוביות.

הדרך לכיתה א' מתחילה ב- KLA, מגדל העמק. צילום: טל קוצר

"פעילות לילדי העובדים העולים לכיתה א' כבר הפכה למסורת אצלנו בחברה, והיא מצטרפת לפעילויות קיץ נוספות שאנחנו מקיימים למען העובדים ובני משפחותיהם, ובראשן הקייטנה של סוף אוגוסט. אנחנו מאמינים כי ארגון אשר דואג לבני המשפחה של העובדים ונותן להם יחס, זוכה לא רק בבני משפחה מרוצים אלא גם בעובדים נאמנים, בעלי תחושת זהות גבוהה, שייכות וגאוות יחידה", אומרת ויקי פלטניק, מנהלת משאבי האנוש של KLA.

בדרך לכיתה א' עוברים ב-KLA Reviewed by on . חברת  KLA ממגדל העמק, הפועלת בשוק הבדיקות בתעשיית המוליכים למחצה, קיימה אירוע לכ-50 מילדי העובדים העולים לכיתה א'. הילדים הגיעו לעבודה בהסעות הבוקר יחד עם הוריה חברת  KLA ממגדל העמק, הפועלת בשוק הבדיקות בתעשיית המוליכים למחצה, קיימה אירוע לכ-50 מילדי העובדים העולים לכיתה א'. הילדים הגיעו לעבודה בהסעות הבוקר יחד עם הוריה Rating: 0

הגיבו