תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אינטנטיה מיישמת

דיילי ציפי


אינטנטיה מיישמת

מאת 14 ביולי 2019, 17:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינטנטיה מקיימת בימים אלה קורס מיישמים בתחום ה-ERP למהנדסי תעשייה וניהול בעלי התמחות במערכות מידע. החברה מקיימת את הקורס למטרת גיוס רחב של מיישמים, לאור גידול בפעילות.

דיילי ציפי, שביקרה בקורס, שאורכו כשלושה חודשים, והשתתפה בהרצאות במהלך השבוע הראשון שלו, גילתה שהוא כולל הן לימודים עיוניים והן לימודים מעשיים, המתקיימים במהלך ביצוע פרויקטים בשטח, בקרב לקוחות החברה.

הקורס מתמקד ביישום של Infor M3, פתרון הדגל של אינפור הבינלאומית. אינטנטיה עתידה לערוך קורס נוסף של מיישמים בשיתוף אינפור, שיתמקד ביישום Infor LN – פתרון ERP שבימים אלה מוטמע בקרב ארגונים בתעשיית האלקטרוניקה ובתעשייה הביטחונית בישראל. אינטנטיה עתידה להשיק חטיבה נוספת בתחום זה בקרוב.

דדי מלאך, סמנכ"ל התפעול של אינטנטיה, שהתחיל את עבודתו בקורס מיישמים דומה שיזמה החברה לפני כעשור, ציין בפני דיילי ציפי כי לאחר תקופת ההכשרה, הציפייה היא שהעובדים ייקלטו בחברה כעובדים מהשורה, תחת ליווי מקצועי של הצוות המנוסה שלה. עוד הוא אמר שהקורס מקיף נושאים דוגמת ייצור ושרשרת אספקה, רכש וניהול לוגיסטיקה, תמחיר וממשק משתמש, ומוצרים נלווים ל-M3.

"תכננו את הקורס כך שיספק הן כלים פרקטיים והן הבנה יסודית ומעמיקה של עולמות התוכן של M3, כולל קשת המוצרים הנלווים", ציין מלאך. "אנחנו רוצים לפתוח בפני משתתפי הקורס אופק מקצועי רחב. לכן, אנחנו מכשירים ומלווים אותם דרך היכרות מעמיקה, על מנת שיוכלו להכיר את דרישותיהם וצרכיהם הטכנולוגיים הייחודיים של הלקוחות, וכדי שיוכלו לספק את השירות המקצועי והאדיב ביותר, כמו שהלקוחות שלנו רגילים".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

משתתפי הקורס עם דדי מלאך, סמנכ"ל התפעול של אינטנטיה. עומדים מימין: קוסטה דינקין, אביאל פדידה, תומר חסדאי, דדי מלאך ואלכס מולודיק. יושבים מימין: בני זכריה, רוסלן ממדוב, ירדן קורסיה ועידן קראוס. צילום: יח"צ

משתתפי הקורס עם דדי מלאך, סמנכ"ל התפעול של אינטנטיה. עומדים מימין: קוסטה דינקין, אביאל פדידה, תומר חסדאי, דדי מלאך ואלכס מולודיק. יושבים מימין: בני זכריה, רוסלן ממדוב, ירדן קורסיה ועידן קראוס. צילום: יח"צ

אינטנטיה מיישמת Reviewed by on . אינטנטיה מקיימת בימים אלה קורס מיישמים בתחום ה-ERP למהנדסי תעשייה וניהול בעלי התמחות במערכות מידע. החברה מקיימת את הקורס למטרת גיוס רחב של מיישמים, לאור גידול ב אינטנטיה מקיימת בימים אלה קורס מיישמים בתחום ה-ERP למהנדסי תעשייה וניהול בעלי התמחות במערכות מידע. החברה מקיימת את הקורס למטרת גיוס רחב של מיישמים, לאור גידול ב Rating: 0

הגיבו