תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מה הקשר בין IT לספורט מוטורי?

דיילי ציפי


מה הקשר בין IT לספורט מוטורי?

מאת 10 ביולי 2019, 17:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כנס הלקוחות השנתי של לנובו התקיים באחרונה באולם ריברסייד בתל אביב, בהפקת אנשים ומחשבים. באירוע המרשים השתתפו קונסטנטין קונסנרוב, מנהל הטכנולוגיות הראשי של יצרנית האופנועים האיטלקית דוקאטי, סיגל אלבאום, מנכ"לית לנובו ישראל, וכן שותפים ואורחים בכירים רבים.

קונסנרוב הציג בפני הנוכחים את ההיסטוריה של דוקאטי והרחיב על שיתוף הפעולה בינה לבין לנובו, שהוכרז לפני כשנה. "אנחנו נזקקים לעוצמות מחשוב גדולות מאוד", אמר. "הטמענו מגוון מוצרי לנובו לפני כשנה, כשהתחלנו עם אשכולות של מחשבי על, לטובת שיפור כלל ארגוני ברמת הביצועים".

אלי אילדיס, מגיש חדשות הספורט ושדר מרוצי פורמולה 1, דיבר על הממשק בין הון טכנולוגי להון אנושי בספורט מוטורי, ולימד את הנוכחים איך מחליפים ארבעה גלגלים בפחות משתי שניות. אלירן ארד, מנהל אנטרפרייז בלנובו ישראל, הציג את המענה של החברה לאתגרי העתיד של השוק הארגוני.

עוד נכחו באירוע "דוגמני" קולקציית המחשוב הארגוני של לנובו ל-2019, ובראשם משפחת המותג החדשה ThinkBook ושני מחשבי הדגל של החברה – X1 Carbon Gen7 ו-X1 Extreme Gen2. את סדרת המחשוב הארגוני החדשה הציג מני גרינפלד, מנהל פיתוח עסקי בלנובו ישראל.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

מימין: אלי אילדיס, סיגל אלבאום וקונסטנטין קונסנרוב. צילום: ניב קנטור

מימין: אלי אילדיס, סיגל אלבאום וקונסטנטין קונסנרוב. צילום: ניב קנטור

אלירן ארד. צילום: ניב קנטור

אלירן ארד. צילום: ניב קנטור

דוגמן הבית - Lenovo X1 Extreme Gen2. צילום: ניב קנטור

דוגמן הבית – Lenovo X1 Extreme Gen2. צילום: ניב קנטור

מני גרינפלד. צילום: ניב קנטור

מני גרינפלד. צילום: ניב קנטור

מה הקשר בין IT לספורט מוטורי? Reviewed by on . כנס הלקוחות השנתי של לנובו התקיים באחרונה באולם ריברסייד בתל אביב, בהפקת אנשים ומחשבים. באירוע המרשים השתתפו קונסטנטין קונסנרוב, מנהל הטכנולוגיות הראשי של יצרני כנס הלקוחות השנתי של לנובו התקיים באחרונה באולם ריברסייד בתל אביב, בהפקת אנשים ומחשבים. באירוע המרשים השתתפו קונסטנטין קונסנרוב, מנהל הטכנולוגיות הראשי של יצרני Rating: 0

הגיבו