תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » העולים עולים לירושלים

דיילי ציפי


העולים עולים לירושלים

מאת 20 במאי 2019, 14:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Olim in tech – קהילת המתנדבים שמטרתה העצמת וחיבור העולים העובדים או רוצים לעבוד בהיי-טק בארץ – ערכה באחרונה את השקת הסניף הירושלמי שלה במתחם החדש של אורבן פלייס. באירוע השתתף הלל פולד, בלוגר בולט בתחום הטכנולוגיה.

פולד דיבר באירוע על התשוקה שלו לכתוב על טכנולוגיה, וכיצד היא פתחה עבורו הזדמנויות רבות. לאחר מכן הוא סיפר על היתרונות של עזרה לאחר, וכן על ההזדמנות לאפשר לאחרים לגדול וללוות אותם בתהליכי הצמיחה.

יצוין כי פולד הוא בלוגר בעל שם עולמי, שעבודתו סוקרה באמצעי תקשורת בולטים כמו CNBC, פורבס ו-TechCrunch. הוא משתף פעולה עם חברות כגון גוגל, אורקל ומיקרוסופט, על מנת לסייע ליזמים בשלבים שונים לקחת את הטכנולוגיה המקומית שלהם ולצאת אתה למדינות ברחבי העולם.

רומן לוי, מנכ"ל אורבן פלייס, אמר כי "כעולה וכיזם, שהחל את הדרך שלו במדינה חדשה, הפעילות של Olim In Tech מרגשת ומשמחת אותי. אורבן פלייס שמחה לשתף פעולה עם Olim In Tech ולעזור לקדם את העולים המוכשרים, שמגיעים ממדינות שונות, ורק זקוקים למעט תמיכה ופתיחת דלת לעולם ההיי-טק הישראלי".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: הלל פולד ודניאל רובין, מנהל צמיחה ותפעול באורבן פלייס. צילום: שיבי כרמי

מימין: הלל פולד ודניאל רובין, מנהל צמיחה ותפעול באורבן פלייס. צילום: שיבי כרמי

העולים עולים לירושלים Reviewed by on . Olim in tech - קהילת המתנדבים שמטרתה העצמת וחיבור העולים העובדים או רוצים לעבוד בהיי-טק בארץ - ערכה באחרונה את השקת הסניף הירושלמי שלה במתחם החדש של אורבן פלייס Olim in tech - קהילת המתנדבים שמטרתה העצמת וחיבור העולים העובדים או רוצים לעבוד בהיי-טק בארץ - ערכה באחרונה את השקת הסניף הירושלמי שלה במתחם החדש של אורבן פלייס Rating: 0

הגיבו