תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » טאף מאדר למען גדולים מהחיים – הצלחה למסע הקשוח ללונדון

דיילי ציפי


טאף מאדר למען גדולים מהחיים – הצלחה למסע הקשוח ללונדון

מאת 12 במאי 2019, 11:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצה של 50 מנמ"רים, מנכ"לים ובכירים נוספים מחוד החנית של קהילת ההיי-טק הישראלית בוססה בשבוע שעבר בבוץ הלונדוני, טיפסה על מכשולים, רצה בקור מקפיא, בנתה פירמידות אנושיות והתמודדה עם אתגרי קרח וחשמל, במסגרת משלחת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, שתומכת בילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. המשלחת יצאה לאתגר בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת. המשתתפים נטלו חלק באתגר הטאף מאדר השנתי הרביעי, במסגרת כנס המנמ"רים C3, שקיימה אנשים ומחשבים בלונדון.

חברי משלחת הטאף מאדר רגע לפני היציאה לאתגר המפרך. צילום: יח"צ

חברי משלחת הטאף מאדר רגע לפני היציאה לאתגר המפרך. צילום: יח"צ

פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים, שפתח את כנס C3, מסר כי "קהילת ההיי-טק בארץ מונה כ-200 אלף איש, המהווים קבוצה חזקה ומשפיעה, ולכן, אנחנו מעודדים את חבריה לתרום למען הקהילה בדרכים מגוונות ויצירתיות".

אדיר וקנין מזדחל מתחת לגדר התיל. צילום: יח"צ

אדיר וקנין מזדחל מתחת לגדר התיל. צילום: יח"צ

חברי הנבחרת עברו את המסלול הקשוח שעוברים הכוחות המיוחדים של מלכת בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, ושילבו כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים.

מים? קטן על חברי נבחרת הטאף מאדר. צילום: יח"צ

מים? קטן על חברי נבחרת הטאף מאדר. צילום: יח"צ

לדברי כהן, "הנבחרת התחילה את אימוניה לפני חצי שנה ועברה אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, סדנאות תזונה והכנה מנטלית. המטרה הייתה שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר".

נטלי גבאי, סמנכ"לית האירועים של אנשים ומחשבים, מטפסת. צילום: יח"צ

נטלי גבאי, סמנכ"לית האירועים של אנשים ומחשבים, מטפסת. צילום: יח"צ

נטלי גבאי, סמנכ"לית האירועים של אנשים ומחשבים, ציינה ש-"האתגר היה חוויה מעצימה ובלתי נשכחת. אני שמחה על ההתגייסות של חברי קהילת ההיי-טק למען מטרת העל החשובה – גיוס של יותר ממיליון שקלים לעמותת גדולים מהחיים, לצורך השלמת הקמת גן חלומות סטרילי לילדים חולי סרטן בבאר שבע".

טאף מאדר למען גדולים מהחיים – הצלחה למסע הקשוח ללונדון Reviewed by on . קבוצה של 50 מנמ"רים, מנכ"לים ובכירים נוספים מחוד החנית של קהילת ההיי-טק הישראלית בוססה בשבוע שעבר בבוץ הלונדוני, טיפסה על מכשולים, רצה בקור מקפיא, בנתה פירמידות קבוצה של 50 מנמ"רים, מנכ"לים ובכירים נוספים מחוד החנית של קהילת ההיי-טק הישראלית בוססה בשבוע שעבר בבוץ הלונדוני, טיפסה על מכשולים, רצה בקור מקפיא, בנתה פירמידות Rating: 0

הגיבו