תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » הסדנה האג'ילית של רד-האט

דיילי ציפי


הסדנה האג'ילית של רד-האט

מאת 8 באפריל 2019, 12:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

באחרונה קיימה רד-האט ישראל במשך שלושה ימים במשרדיה שברעננה סדנה מיוחדת למפתחי תוכנה ובתי תוכנה (ISVs) בנושא Agile Integration. את הסדנה העבירו וניה פרנאט ואוון קרוסבי – שניהם מדריכים לשותפים ברד-האט.

כלי קוד פתוח מובילים בשוק כמו JBoss Fuse ,JBoss AMQ ו-Red Hat API Management – 3Scale מפשטים תהליכים והנם קלים לשימוש, אומרים בחברה. בסדנה הכירו המשתתפים לעומק את הכלים והשימוש בהם, תוך דגש על יכולתם להגדיל את היקף שיתופי הפעולה בצוותים ולשפר מהירות ויעילות בעת יצירת וקישור יישומים חדשים.

בין הנושאים שהועברו במהלך הסדנה: היכרות עם ממשקי תכנות יישומים (APIs) וניהולם, Openshift כפלטפורמת קונטיינרים, מיקרו-שירותים, CI/CD ויעילות בסביבת ענן.

המשתתפים למדו להבין את הארכיטקטורה והכלים הנדרשים לפיתוח יכולת אינטגרציה שמאפשרת למפתחים את הגמישות והזריזות הדרושות. הם התנסו בטכנולוגיה, ברכיבי אינטגרציה ובבניית והצגת API's לשימוש, למדו על רד-האט והעמיקו ב-OpenShift Container Platform. שלושת ימי הסדנה הסתיימו בהאקתון אינטגרציה, בו יישמו המשתתפים את הידע שאותו רכשו במהלכה.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: וניה פרנאט ואוון קרוסבי, המדריכים שהעבירו את הסדנה. צילום: יח"צ

מימין: וניה פרנאט ואוון קרוסבי, המדריכים שהעבירו את הסדנה. צילום: יח"צ

הסדנה האג'ילית של רד-האט Reviewed by on . באחרונה קיימה רד-האט ישראל במשך שלושה ימים במשרדיה שברעננה סדנה מיוחדת למפתחי תוכנה ובתי תוכנה (ISVs) בנושא Agile Integration. את הסדנה העבירו וניה פרנאט ואוון באחרונה קיימה רד-האט ישראל במשך שלושה ימים במשרדיה שברעננה סדנה מיוחדת למפתחי תוכנה ובתי תוכנה (ISVs) בנושא Agile Integration. את הסדנה העבירו וניה פרנאט ואוון Rating: 0

הגיבו