תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » בנקאות פתוחה ורגולציה – במפגש שערכו קבוצת יעל ו-Google Cloud

דיילי ציפי


בנקאות פתוחה ורגולציה – במפגש שערכו קבוצת יעל ו-Google Cloud

מאת 7 באפריל 2019, 13:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נושא הבנקאות הפתוחה צובר תאוצה, ומאלץ יותר ויותר תעשיות להתמודד עם השלכותיה. Google Cloud וקבוצת יעל – שותפת פרמייר של שירותי הענן של חברת הענק – ערכו באחרונה מפגש, שחשף בפני עשרות משתתפיו את הצד הרגולטורי וכלים רלוונטיים למימושו. למפגש הגיעו עשרות נציגים מתחומי הבנקאות, האשראי, הביטוח והפינטק.

האורחים נהנו מארוחת בוקר עשירה וגילו עניין רב בהרצאותיהם של: נועה גרנות ואילנית מדמוני מבנק ישראל, שדיברו על בנקאות פתוחה; גל אבידן מ-Google Cloud, שעסק בשימוש בענן לשירותים פיננסיים; דניס קליטביאנסקי מקבוצת יעל, שהדגים את תפקיד ה-API Management ביישום לבנקאות פתוחה; ודמי בן ארי מ-Panorays, שסיפר על איומי סייבר בעולמות הפתוחים.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: גבי ווליצר, בנק לאומי; עמית דובר, קבוצת יעל; אלון קור, בנק לאומי; ושי גנות, קבוצת יעל. צילום: יח"צ

מימין: גבי ווליצר, בנק לאומי; עמית דובר, קבוצת יעל; אלון קור, בנק לאומי; ושי גנות, קבוצת יעל. צילום: יח"צ

בנקאות פתוחה ורגולציה – במפגש שערכו קבוצת יעל ו-Google Cloud Reviewed by on . נושא הבנקאות הפתוחה צובר תאוצה, ומאלץ יותר ויותר תעשיות להתמודד עם השלכותיה. Google Cloud וקבוצת יעל - שותפת פרמייר של שירותי הענן של חברת הענק - ערכו באחרונה מ נושא הבנקאות הפתוחה צובר תאוצה, ומאלץ יותר ויותר תעשיות להתמודד עם השלכותיה. Google Cloud וקבוצת יעל - שותפת פרמייר של שירותי הענן של חברת הענק - ערכו באחרונה מ Rating: 0

הגיבו