תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » פורים עולמי באורבן פלייס

דיילי ציפי


פורים עולמי באורבן פלייס

מאת 21 במרץ 2019, 14:49 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ברשת מתחמי העבודה אורבן פלייס יודעים איך לחגוג – אי אפשר להסביר אחרת את העובדה ששבוע הפורים במתחם הירושלמי של החברה היה מלא בחגיגות.

אנשי החברה ידעו לספר לדיילי ציפי שבכל יום התחפש המתחם למדינה אחרת: באחד מהם היה זה מתחם בסגנון צרפת, עם דגלים וקישוטים בשילוב ארוחת בוקר של בגטים וגבינות מפנקות, ביום אחר נכנס הבניין לאווירה יפנית עם מניפות וסושי, וביום נוסף קיבלו חברי הקהילה תה אנגלי ועוגיות כמו בלונדון. את אירוע הסיום חגגו בהאפי האוור פורים, בסגנון פרסי – עם משתה, שאמנם לא נמשך שבעה ימים ושבעה לילות, כמו במגילה, אבל בהחלט היה כיד המלך.

חברי קהילת אורבן פלייס בבירה באו מחופשים במהלך כל השבוע – מי יותר ומי פחות – ונהנו מאווירה שמחה במיוחד.

רומן לוי, מנכ"ל הרשת, אמר כי "אנחנו רואים את אורבן פלייס לפני הכל כקהילה מלוכדת ומשפחתית, והמטרה העיקרית שלנו היא לפתח אינטראקציה בין חבריה. לכן, אירועי פורים הם עבורנו הזדמנות מעולה לחיבור ולגיבוש, שחברי הקהילה מצפים לה, מדברים עליה ונהנים בה. בנוסף, אני סבור שחברות שמשקיעות במסיבה כזו מבינות שעובד שטוב לו ישפר את הביצועים ויישאר לאורך זמן".

דיילי ציפי, שמעדיפה את הפורים שלה ישראלי, צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

שבוע של תחפושות באורבן פלייס. צילום: יח"צ

שבוע של תחפושות באורבן פלייס. צילום: יח"צ

בחזרה לרחוב סומסום? ביג בירד (ציפורת) מייד אין איזראל. צילום: יח"צ

בחזרה לרחוב סומסום? ביג בירד (ציפורת) מייד אין איזראל. צילום: יח"צ

איך אומרים פורים ביפנית? צילום: יח"צ

איך אומרים פורים ביפנית? צילום: יח"צ

פורים בטעם צרפתי. צילום: יח"צ

פורים בטעם צרפתי. צילום: יח"צ

פורים עולמי באורבן פלייס Reviewed by on . ברשת מתחמי העבודה אורבן פלייס יודעים איך לחגוג - אי אפשר להסביר אחרת את העובדה ששבוע הפורים במתחם הירושלמי של החברה היה מלא בחגיגות. אנשי החברה ידעו לספר לדיילי ברשת מתחמי העבודה אורבן פלייס יודעים איך לחגוג - אי אפשר להסביר אחרת את העובדה ששבוע הפורים במתחם הירושלמי של החברה היה מלא בחגיגות. אנשי החברה ידעו לספר לדיילי Rating: 0

הגיבו