תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אורבן פלייס עולה לירושלים

דיילי ציפי


אורבן פלייס עולה לירושלים

מאת 12 במרץ 2019, 15:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רשת מתחמי העבודה אורבן פלייס הזמינה באחרונה את דיילי ציפי לעלות לירושלים, לטקס שבו היא פתחה מתחם חללי עבודה בקומה הרביעית בבניין התחנה המרכזית הישנה ברחוב יפו בעיר הבירה.

המתחם נחנך בטקס חגיגי בהשתתפות ראש העיר החדש של ירושלים, משה ליאון, שאמר שהסיבה שהוא מגיע דווקא לאירוע הזה היא חלק מכוונתו לעודד יזמים רבים המקימים את הסטארט-אפ שלהם בעיר הבירה "ולהפוך את ירושלים לבירת היזמות של ישראל". יעד שאפתני משהו, אבל דיילי ציפי תמיד נותנת הזדמנויות.

במתחם החדש הושקעו 15 מיליון שקלים ובאורבן פלייס צופים כי הוא יהיה מלא וגדוש ביזמים וביוזמות, כמו שלושת המתחמים שלה בתל אביב. לדברי אנשי החברה, הם החליטו על הקמת המתחם בירושלים כמענה לצורך שעלה מכיוון סטארט-אפים שפועלים בעיר ומגלים עניין במעבר למתחם עבודה משותף.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון (מימין), ומנכ"ל אורבן פלייס, חונכים את המתחם החדש של החברה בבירה. צילום: דור פיינה

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון (מימין), ומנכ"ל אורבן פלייס, חונכים את המתחם החדש של החברה בבירה. צילום: דור פיינה

המתחם של אורבן פלייס בבירה כולל מתקנים ופינוקים שמוכרים היטב לעובדים בתל אביב, רעננה ושאר ערי ההיי-טק של ישראל: חדר כושר, חדר משחקים, שכולל שולחנות פינג פונג, ומרכז יופי, שיכלול טיפולי מסאז', מניקור, פדיקור, מספרה ואיפור. לצד זאת, הוא כולל בית כנסת, לאונג'ים, חללי מיטאפ, חדרי ישיבות, חדרי חשיבה ומנוחה, אודיטוריום ואזור שבו יושכרו משרדי פרימיום לחברות, שיעוצבו לפי דרישותיהן. בנוסף, בעקבות שיתוף פעולה של רשת מתחמי העבודה הישראלית עם בלומברג, חברי הקהילה מקבלים גישה למעבדה פיננסית חדשה (Financial Lab), שכוללת מסופים דיגיטאליים וגישה למידע פיננסי מהארץ ומהעולם.

ליאון אמר באירוע כי "אחת המטרות הגדולות שלי בשנים הקרובות היא לעודד את בנייתם של עוד ועוד חללי עבודה משותפים לסטארט-אפים וחברות טכנולוגיה. אנחנו רוצים להביא לירושלים את חברות ההיי-טק הכי גדולות בישראל. בחיים לא חשבתי שבבניין הזה, שבעבר שכנה בו התחנה המרכזית של העיר, אפשר להסב את קומת המשרדים לכאלה שתורמים ליצירת עסקים גדולים ואיכותיים. ההיי-טק הוא העתיד של ירושלים".

רומן לוי, מנכ"ל אורבן פלייס, ציין כי "סצנת ההיי-טק בירושלים נמצאת בעיצומה של התפתחותה. הקהילה החזקה והמגובשת של אורבן פלייס מהווה גשר לפעילות ליזמים ולחברות, שפועלים הן מירושלים והן מתל אביב. החזון שלנו הוא שכל הסניפים ישמשו את כל חברי הקהילה שלנו, בכל מקום".

אורבן פלייס עולה לירושלים Reviewed by on . רשת מתחמי העבודה אורבן פלייס הזמינה באחרונה את דיילי ציפי לעלות לירושלים, לטקס שבו היא פתחה מתחם חללי עבודה בקומה הרביעית בבניין התחנה המרכזית הישנה ברחוב יפו ב רשת מתחמי העבודה אורבן פלייס הזמינה באחרונה את דיילי ציפי לעלות לירושלים, לטקס שבו היא פתחה מתחם חללי עבודה בקומה הרביעית בבניין התחנה המרכזית הישנה ברחוב יפו ב Rating: 0

הגיבו