תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ניהול מידע, ספורטאית אולימפית ותרומה – בכנס הבכירים של קומוולט

דיילי ציפי


ניהול מידע, ספורטאית אולימפית ותרומה – בכנס הבכירים של קומוולט

מאת 13 בינואר 2019, 17:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קומוולט קיימה באחרונה כנס בכירים בבית אנדרומדה ביפו, שממוקם מול אחד מפלאי הטבע של ישראל – סלע אנדרומדה. באירוע נכחו 100 בכירים מלקוחות ושותפים של קומוולט, נציגי חברות מהמובילות במשק, יחד עם הצוות הישראלי של החברה ומנהלים בכירים מרחבי העולם.

את הערב פתח שי נוני, מנכ"ל קומוולט ישראל, שהודה לשותפים וללקוחות על הבחירה בחברה, שמביאה להצלחתה המתמשכת בישראל. רוני כפטל, סמנכ"ל השירותים המקצועיים, הציג את Commvault Complete – חבילת הפתרונות של החברה לניהול מידע כולל, שמסופקים כשירות בתשלום חודשי או כחבילה כוללת ברישוי אחיד.

לאחר מכן, העניקו נוני וגבריאל מרטין, סגן נשיא לדרום EMEA בקומוולט, בשם החברה, לקוחותיה ושותפיה תרומה לעמותת נגישות ישראל, המקדמת את נושא הנגישות, על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם להשתלב בחברה – בשוויון, בזכות, בכבוד ובעצמאות מרבית. הספורטאית האולימפית פסקל נועה ברקוביץ' ריגשה את הקהל עם סיפורה המדהים ומעורר ההשראה. בסופו של האירוע נהנו כולם מארוחת ערב ומהופעה של המוזיקאי והיוצר מתי כספי, שעל המוזיקה הנפלאה שלו אין צורך להכביר במילים. כשהוא שר את ברית עולם, אחד מלהיטיו הגדולים, היו בקהל ודאי מי שחשבו על "ברית העולם" בין קומוולט ללקוחות ולשותפים שלה.

מימין: שי נוני, מנכ"ל קומוולט ישראל, והספורטאית האולימפית פסקל נועה ברקוביץ'. צילום: ניב קנטור

מימין: שי נוני, מנכ"ל קומוולט ישראל, והספורטאית האולימפית פסקל נועה ברקוביץ'. צילום: ניב קנטור

ניהול מידע, ספורטאית אולימפית ותרומה – בכנס הבכירים של קומוולט Reviewed by on . קומוולט קיימה באחרונה כנס בכירים בבית אנדרומדה ביפו, שממוקם מול אחד מפלאי הטבע של ישראל - סלע אנדרומדה. באירוע נכחו 100 בכירים מלקוחות ושותפים של קומוולט, נציגי קומוולט קיימה באחרונה כנס בכירים בבית אנדרומדה ביפו, שממוקם מול אחד מפלאי הטבע של ישראל - סלע אנדרומדה. באירוע נכחו 100 בכירים מלקוחות ושותפים של קומוולט, נציגי Rating: 0

הגיבו