תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אתגר פיתוח המשחקים של ASUS ROG

דיילי ציפי


אתגר פיתוח המשחקים של ASUS ROG

מאת 9 בינואר 2019, 18:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ASUS ROG ישראל השיקה, באירוע שנערך באחרונה במרכז הגיימינג HYPE שבתל אביב, את פרויקט ASUS Challenge, שמטרתו לתת במה למפתחי משחקים ישראליים מעמותת GameIS להציג לקהל הרחב את משחקי המחשב שפיתחו.

במסגרת הפרויקט יותקנו משחקי אינדי של מפתחים מקומיים על מחשבי הגיימינג בעמדת התצוגה של ASUS ROG במרכז HYPE. המשחקים פתוחים להתנסות הקהל הרחב בימים הקרובים ובסיום תקופת ההתנסות, הגיימר שצבר את הניקוד הגבוה ביותר יקבל מתנה. לקהל הגיימרים שיתנסו במשחקים תינתן האפשרות לרכוש אותם בהנחה.

הפרויקט הוא פרי שיתוף פעולה של ASUS ROG עם עמותת GameIS, המרכזת את הפעילות הארצית בתחום פיתוח המשחקים הדיגיטליים, ומרכז הגיימינג HYPE. בשלב הראשוני הוא יארך כחצי שנה, במסגרת פיילוט שבו תיבחן אפקטיביות התכנית.

לדברי אורית אשר, מנהלת השיווק של ASUS ROG, "מזה מספר שנים יש מגמת התעצמות של קהילת הגיימינג הישראלית, שמחפשת יותר תכנים, תחרויות ואירועים מקומיים, ומציבה דרישה לחומרה חדשה ומשופרת כל הזמן. חשוב לנו לתמוך ולקדם את הקהילה על ידי חסויות לאירועים, הטסת נבחרת ישראל בגיימינג תחרותי לטורנירים בחו"ל, תמיכה במרכז HYPE וכעת גם דרך שיתוף פעולה עם עמותת GameIS".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה, שיחקה וחזרה עם תמונה.

משחקים, פיתוחים ואתגר. צילום: יח"צ

משחקים, פיתוחים ואתגר. צילום: יח"צ

אתגר פיתוח המשחקים של ASUS ROG Reviewed by on . ASUS ROG ישראל השיקה, באירוע שנערך באחרונה במרכז הגיימינג HYPE שבתל אביב, את פרויקט ASUS Challenge, שמטרתו לתת במה למפתחי משחקים ישראליים מעמותת GameIS להציג לק ASUS ROG ישראל השיקה, באירוע שנערך באחרונה במרכז הגיימינג HYPE שבתל אביב, את פרויקט ASUS Challenge, שמטרתו לתת במה למפתחי משחקים ישראליים מעמותת GameIS להציג לק Rating: 0

הגיבו