תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מיפן באהבה: פוג'יטסו חוגגת יום הולדת לקיסר

דיילי ציפי


מיפן באהבה: פוג'יטסו חוגגת יום הולדת לקיסר

מאת 26 בדצמבר 2018, 19:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יום הולדתו ה-85 של הקיסר ה-125 של יפן, אקיהיטו, הוא יום מרגש לתושבי ארץ השמש העולה. בטוקיו, פוקושימה ובשאר ערי ואיי יפן מכבדים את שושלת הקיסרות שלהם, שקיימת יותר מ-2,600 שנים ומהווה השושלת הרציפה הארוכה ביותר בהיסטוריה.

אבל לא רק שם – גם בהרצליה צוין השנה האירוע באופן מיוחד, בבית השגריר היפני. באירוע נכחו נציגים מחברות וארגונים שונים, ורבים מאלה שאחראים על הקשרים הטובים שבין יפן לישראל. אורח מיוחד שנטל חלק באירוע היה רענן ביבר, מנכ"ל הסניף הישראלי של פוג'יטסו ומי שהביא אותה לכאן. ביבר התקבל בלבביות על ידי השגריר היפני החדש בארץ, קואיצ'י אייבושי, ורעייתו.

בין נגיסה בסושי לכוסית סאקה, החליפו ביבר והשגריר ברכות, והתעדכנו בהצלחות האחרונות של פוג'יטסו בישראל: אלפי שרתים שלה כבר מותקנים אצל החברות הגדולות בארץ, היא מכרה רק השנה יותר מ-20 מערכות All-Flash לחברות ישראליות ורושמת כאן הצלחה יפה גם במכירת המחשב הנייד העסקי הקל שלה (רק 920 גרם) מדגם U938.

היה זה יום הקיסר היפני האחרון שנערך בדצמבר, שכן בתחילת מאי הקרוב יירש הנסיך נארוהיטו את כס הקיסרות, והוא נולד בחודש פברואר.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: רענן ביבר, מנכ"ל פוג'יטסו ישראל, השגריר היפני החדש בארץ, שיגאו מאטסוטומי, ורעייתו. צילום: יח"צ

מימין: רענן ביבר, מנכ"ל פוג'יטסו ישראל, השגריר היפני החדש בארץ, שיגאו מאטסוטומי, ורעייתו. צילום: יח"צ

מיפן באהבה: פוג'יטסו חוגגת יום הולדת לקיסר Reviewed by on . יום הולדתו ה-85 של הקיסר ה-125 של יפן, אקיהיטו, הוא יום מרגש לתושבי ארץ השמש העולה. בטוקיו, פוקושימה ובשאר ערי ואיי יפן מכבדים את שושלת הקיסרות שלהם, שקיימת יות יום הולדתו ה-85 של הקיסר ה-125 של יפן, אקיהיטו, הוא יום מרגש לתושבי ארץ השמש העולה. בטוקיו, פוקושימה ובשאר ערי ואיי יפן מכבדים את שושלת הקיסרות שלהם, שקיימת יות Rating: 0

הגיבו