תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » שרתים, אחסון ואבטחת מידע באירוע הלקוחות של סלקום ו-Dell-EMC

דיילי ציפי


שרתים, אחסון ואבטחת מידע באירוע הלקוחות של סלקום ו-Dell-EMC

מאת 26 בנובמבר 2018, 15:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצת סלקום קיימה בסוף השבוע אירוע לקוחות עסקיים בשיתוף עם ענקית הטכנולגיה Dell-EMC. הכנס עסק בפתרונות שרתים, מערכות אחסון ובשיתוף הפעולה ההדוק בין שתי החברות

לאירוע, שהתקיים בקומה ה- 15 של מלון ווסט לגון שבנתניה, הוזמנו בכירים מלקוחות עסקיים, בהם מנכ"לים ומנמ"רים של חברות מובילות במשק.

את האירוע פתחה לירון ליבוביץ', מנהלת מחלקת לקוחות אסטרטגיים בקבוצת סלקום. היא הציגה את אסטרטגיית הקבוצה במגזר העסקי ואמרה: "סלקום עסקים מלווה את לקוחותיה ומספקת להם פתרונות, החל משלב זיהוי הצורך, עבור באפיון מקצועי ועד להטמעה של פתרונות מגוונים בתחומי התקשורת, התשתיות, אבטחת המידע, הטלפוניה, שירותי הענן ופתרונות מחשוב הכוללים שרתים ומערכי אחסון".

לדבריה, "כקבוצת תקשורת מובילה, אנחנו פועלים כל העת להשקת מוצרים חדשניים לשוק, וממשיכים לטפח מערכות יחסים מצויינות עם לקוחותינו העסקיים ולהציע להם את מכלול שירותי התקשורת לעסק, תוך שימת דגש על שירות מצוין ומותאם לצרכיהם".

שיתוף פעולה הדוק בין סלקום ל-Dell-EMC

בין סלקום ל-Dell-EMC מתקיים שיתוף פעולה הדוק מזה מספר שנים, שבמסגרתו סלקום מוכרת את הפתרונות של Dell ללקוחות קצה. מאחר שקבוצת סלקום מציגה ביצועים מעולים ומוכרת את הפתרונות של Dell-EMC בהיקף כספי נרחב, היא הוסמכה להיות שותף בכיר של החברה בארץ ומחזיקה ברמת השותפות הגבוהה ביותר (טיטניום) שלה. שותפות הטיטניום מייצגת את רמת הידע הרב, ההתמחות, הניסיון וההבנה העמוקה של סלקום במוצרי Dell. כל אלה מאפשרים לה להיות שותפה לניהול, הטמעה ותמיכה של מוצרים אלה בכל הסגמנטים והחברות בשוק – החל מלקוחות SMB, ועד לחברות מסחריות גדולות ולגופים פיננסיים וממשלתיים.

בכנס הוצגה האסטרטגיה של Dell-EMC והוצג מגוון פתרונות האחסון והשרתים של החברה. בנוסף, סלקום הציגה בו פתרונות תקשורת ללקוחות עסקיים, בהם פתרונות ענן, תקשורת קווית, המשכיות עסקית, גיבוי, חוות שרתים ועוד. כפיר אלפנדרי, מנהל מגזר ה-Mid Market ב-Dell-EMC, הציג את מבנה קבוצת דל טכנולוגיות, את אסטרטגיית הקבוצה ואת הטרנספורמציה הדיגיטלית שלה. תומר פרידמן מ-Dell-EMC דיבר על מודרניזציה בדטה סנטר. דניאל בלדרמן, אף הוא מהחברה, הציג את מערכת הניהול ומשפחת השרתים המודלוריים שלה.

בסיום האירוע הרצתה אסיה אושרי, מנכ"לית Safeway, שהינה זרוע האינטגרציה של סלקום בעולמות אבטחת המידע והסייבר. אושרי דיברה על שיתוף הפעולה הקיים עם סלקום, בהיותה חברה בת של הקבוצה, ועל הרחבתו בעתיד הקרוב. היא אמרה כי "הלקוחות נהנים ממודל מנצח, בו הם מקבלים שירות של חברת בוטיק, בה יש להם את הקשר הישיר למהנדסים הבכירים, לסמנכ"ל הטכנולוגיות ולמנכ"ל. בנוסף, הם נהנים ממודל עסקי של קבוצת תקשורת מובילה".

עולם אבטחת המידע מהווה זרוע מרכזית בקבוצת סלקום, שמאפשרת לה לספק ללקוחותיה העסקיים מהידע ומהניסיון רב השנים של הקבוצה בתחומים אלה. בעידן התקשורת הנוכחי, עם התגברות הצורך של ארגונים בפתרונות מקצועיים גם בתחומי הגנת הסייבר ואבטחת המידע, ארגונים נדרשים לפתרונות מתקדמים בעולמות אלה. סלקום מטמיעה פתרונות אבטחה של שותפיה העסקיים ובכך מגבירה את רמת אבטחת המידע של הארגונים.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

לירון ליבוביץ', מנהלת מחלקת לקוחות אסטרטגיים בקבוצת סלקום. צילום: סיון פרג'

לירון ליבוביץ', מנהלת מחלקת לקוחות אסטרטגיים בקבוצת סלקום. צילום: סיון פרג'

כפיר אלפנדרי, מנהל מגזר ה-Mid Market ב-Dell-EMC. צילום: סיון פרג'

כפיר אלפנדרי, מנהל מגזר ה-Mid Market ב-Dell-EMC. צילום: סיון פרג'

לירון ליבוביץ', מנהלת מחלקת לקוחות אסטרטגיים בקבוצת סלקום, בצילום מקרוב. צילום: סיון פרג'

לירון ליבוביץ', מנהלת מחלקת לקוחות אסטרטגיים בקבוצת סלקום, בצילום מקרוב. צילום: סיון פרג'

אסיה אושרי, מנכ"לית Safeway. צילום: סיון פרג'

אסיה אושרי, מנכ"לית Safeway. צילום: סיון פרג'

צילום: סיון פרג'

צילום: סיון פרג'

שרתים, אחסון ואבטחת מידע באירוע הלקוחות של סלקום ו-Dell-EMC Reviewed by on . קבוצת סלקום קיימה בסוף השבוע אירוע לקוחות עסקיים בשיתוף עם ענקית הטכנולגיה Dell-EMC. הכנס עסק בפתרונות שרתים, מערכות אחסון ובשיתוף הפעולה ההדוק בין שתי החברות ל קבוצת סלקום קיימה בסוף השבוע אירוע לקוחות עסקיים בשיתוף עם ענקית הטכנולגיה Dell-EMC. הכנס עסק בפתרונות שרתים, מערכות אחסון ובשיתוף הפעולה ההדוק בין שתי החברות ל Rating: 0

הגיבו