תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » דיילי ציפי במרכז החדש של Comm-IT

דיילי ציפי


דיילי ציפי במרכז החדש של Comm-IT

מאת 25 באוקטובר 2018, 18:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Comm-IT, העוסקת בשירותי פיתוח תוכנה, הרחיבה את פעילות חטיבת אבטחת המידע עם הקמת מרכז שירות SOC MSSP חדש במטה החברה בפתח תקווה.

דיילי ציפי הוזמנה לביקור במרכז החדש, הכירה את צוות המומחים והאנליסטים העובדים בו וקיבלה הסבר מקיף על הטכנולוגיות והנהלים המחמירים שמיושמים בו. המרכז, כך הוסבר לה, מספק ניהול, ניטור, שליטה ובקרה על אירועי סייבר בזמן אמת, 24/7, ומותאם הן לארגונים שמבססים את פעילותם בפלטפורמות ענן והן לאלה שמעדיפים את הדטה סנטר המסורתי.

דימה טאטור, מנהל תחום אבטחת מידע ומומחה הסייבר של Comm-IT, סיפר לציפי על הדרישה הגוברת לשירותי אבטחת מידע ומרכזי SOC התומכים בפלטפורמות מרובות, ובמיוחד בענן, בו הסיכון למתקפות סייבר גבוה יותר, לדבריו.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

דימה טאטור, מנהל תחום אבטחת מידע ומומחה הסייבר של Comm-IT (עומד), עם צוות ה-SOC. צילום: יח"צ

דימה טאטור, מנהל תחום אבטחת מידע ומומחה הסייבר של Comm-IT (עומד), עם צוות ה-SOC. צילום: יח"צ

דיילי ציפי במרכז החדש של Comm-IT Reviewed by on . Comm-IT, העוסקת בשירותי פיתוח תוכנה, הרחיבה את פעילות חטיבת אבטחת המידע עם הקמת מרכז שירות SOC MSSP חדש במטה החברה בפתח תקווה. דיילי ציפי הוזמנה לביקור במרכז הח Comm-IT, העוסקת בשירותי פיתוח תוכנה, הרחיבה את פעילות חטיבת אבטחת המידע עם הקמת מרכז שירות SOC MSSP חדש במטה החברה בפתח תקווה. דיילי ציפי הוזמנה לביקור במרכז הח Rating: 0

הגיבו