תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » שנת יצירתיות וחדשנות

דיילי ציפי


שנת יצירתיות וחדשנות

מאת 20 בספטמבר 2018, 14:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עובדי חטיבת ה-SAP של One1 ציינו את השנה החדשה באירוע קוקטייל חגיגי, שנערך בסימן יצירתיות וחדשנות ב"דופלקס" בהרצליה-פיתוח.

מנכ"ל One1, שי אוזון, מברך את עובדי החטיבה לרגל השנה החדשה

מנכ"ל One1, שי אוזון, מברך את עובדי החטיבה לרגל השנה החדשה

את האירוע פתח שי אוזון, מנכ"ל One1. אוזון בירך את המשתתפים לכבוד השנה החדשה ודיבר על חשיבותה של פעילות ה-ERP בחברה ועל האסטרטגיה שלה לשנים הקרובות.

שני אנקוריון, מנהלת החטיבה, סקרה את הישגי החטיבה והיעדים שלה לשנה הקרובה. עוד השתתפו באירוע – נתי נחמיאס, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החטיבה, עמית טל, סמנכ"ל יישומים ופיתוח עסקי של החטיבה, וכן עובדים ומנהלים נוספים בחברה.

מימין: שי אוזון, שני אנקוריון, ד"ר אייל דורון

מימין: שי אוזון, שני אנקוריון, ד"ר אייל דורון

המומחה וחוקר היצירתיות ד"ר אייל דורון העביר הרצאה מרתקת על אושר ודפוסי מחשבה יצירתית, וכיצד ניתן לתעל אותם בעבודה ובחיי היום-יום. ד"ר דורון הפתיע חלק מהנוכחים באירוע, כשאמר שבניגוד לדעה הרווחת הוא דווקא בעד מסכים, מפני שבכוחם להעשיר ולתרום לילדינו בדרכים רבות.

שותים לחיי שנת תשע"ט – שתהיה שנת שגשוג ופריחה, שלום ושמחה!

שותים לחיי שנת תשע"ט – שתהיה שנת שגשוג ופריחה, שלום ושמחה!

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות…

שנת יצירתיות וחדשנות Reviewed by on . עובדי חטיבת ה-SAP של One1 ציינו את השנה החדשה באירוע קוקטייל חגיגי, שנערך בסימן יצירתיות וחדשנות ב"דופלקס" בהרצליה-פיתוח. [caption id="attachment_274927" align= עובדי חטיבת ה-SAP של One1 ציינו את השנה החדשה באירוע קוקטייל חגיגי, שנערך בסימן יצירתיות וחדשנות ב"דופלקס" בהרצליה-פיתוח. [caption id="attachment_274927" align= Rating: 0

הגיבו