תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » המונית של eToro כובשת את לונדון

דיילי ציפי


המונית של eToro כובשת את לונדון

מאת 12 באפריל 2018, 15:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

העוברים והשבים ברחובות לונדון יכולים לראות בימים אלה מונית "מקושטת" נוסעת ברחובותיה, כשעליה פרסומת של החברה הישראלית eToro.

פרסומות על מוניות הן לא דבר נדיר, אבל דיילי ציפי שמחה לראות את הצבעוניות והיצירתיות במונית של eToro. כפי שמצופה מחברת קריפטו ובלוקצ'יין, ניתן לראות בפרסומת איורים של מטבעות וירטואליים, אבל מה שמלהיב במיוחד הוא הכיתוב "Be cryptic". דיילי ציפי, שאוהבת שופינג ונסעה ללונדון כדי להסתובב בין החנויות ולקנות, מאמינה שקריפטו הוא הדבר הבא, ושמחה שהפרסומת והחברה מעודדות ומקדמות את התחום.

ל-eToro, שייסדו לפני קצת יותר מעשור יוני אסיא, רונן אסיא ודיוויד רינג, מגיעה מילה טובה לא רק בגלל הפרסומת, אלא גם ובעיקר עקב הגיוס שעליו הודיעה בחודש שעבר. החברה גייסה 100 מיליון דולר לפי שווי של 800 מיליון, מה שמסייע למיצובה כאחת החברות הישראליות המצליחות.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

המונית הלונדונית עם הפרסומת של eToro

המונית הלונדונית עם הפרסומת של eToro

המונית של eToro כובשת את לונדון Reviewed by on . העוברים והשבים ברחובות לונדון יכולים לראות בימים אלה מונית "מקושטת" נוסעת ברחובותיה, כשעליה פרסומת של החברה הישראלית eToro. פרסומות על מוניות הן לא דבר נדיר, אב העוברים והשבים ברחובות לונדון יכולים לראות בימים אלה מונית "מקושטת" נוסעת ברחובותיה, כשעליה פרסומת של החברה הישראלית eToro. פרסומות על מוניות הן לא דבר נדיר, אב Rating: 0

הגיבו