תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » משאל ראש השנה של אנשים ומחשבים: עדי אייל, מנכ"ל One1

משאל ראש השנה של אנשים ומחשבים: עדי אייל, מנכ"ל One1

לקראת השנה העברית החדשה, פנתה מערכת אנשים ומחשבים למובילי תעשיית ה-ICT הישראלית, כדי לבדוק איזו שנה עברה עלינו, וחשוב מכך: איזו שנה עתידה לעבור עלינו

מאת 7 בספטמבר 2010, 15:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מהם הנושאים העיקריים בהם יתמקד ארגונך בשנה החדשה?
"אנו ב-One1 נערכים לשנה מאתגרת של גידול וצמיחה. נמשיך להוביל את שוק ה-IT במוצרים והשירותים המגוונים שמציעה החברה ונמשיך לספק בית אחד של פתרונות עבור לקוחותינו. השנה One1 תתמקד בהרחבת פעילותה וחיזוק אחיזתה במגזר הביטחוני והפיננסי והמשך צמיחה בתחום התוכנות הארגוניות וה-ERP. כמו כן נמשיך בשילוב הרכישות החדשות – החברות כלנית כרמון וארכיסופט – בפעילות החברה והרחבת הבסיס האורגני".

אילו דברים אישיים צפויים לך בשנה החדשה?
"אני מאחל לעצמי שאמשיך ליהנות כמו שנהניתי בשנה האחרונה מהעשייה בתחום כה מעניין ומאתגר כמו עולם ה-IT הישראלי".

איך אתה מסכם את שנת תש"ע?
"שנת תש"ע הייתה עבורנו בסימן צמיחה ואת ההוכחה לכך ניתן לראות גם בתוצאות העסקיות שלנו. גדלנו משמעותית בתחומי ה-ERP ופתרונות התוכנה, הרחבנו את פעילות ההדרכה ובתחום המובייל אנו מציעים מעטפת מלאה לארגון עם נגישות רב-ערוצית. כמו כן, העמקנו את הפעילות שלנו במגזר הביטחוני, במספר פרויקטים גדולים ובמגזר  הפיננסי עם שירותים ופתרונות ייחודיים".

משאל ראש השנה של אנשים ומחשבים: עדי אייל, מנכ"ל One1 Reviewed by on . מהם הנושאים העיקריים בהם יתמקד ארגונך בשנה החדשה? "אנו ב-One1 נערכים לשנה מאתגרת של גידול וצמיחה. נמשיך להוביל את שוק ה-IT במוצרים והשירותים המגוונים שמציעה החב מהם הנושאים העיקריים בהם יתמקד ארגונך בשנה החדשה? "אנו ב-One1 נערכים לשנה מאתגרת של גידול וצמיחה. נמשיך להוביל את שוק ה-IT במוצרים והשירותים המגוונים שמציעה החב Rating:

הגיבו