עובדי קינדריל נטעו עצים ביישוב הקהילתי בת חן

הנטיעה התקיימה כחלק ממיזם של חברת קינדריל העולמית, במסגרתו ינטעו 88,728 עצים ברחבי העולם – עץ לכל עובד ● מטרת המיזם - להפחית את הפליטות בכל הפעילות הגלובלית של קינדריל

עובדי קינדריל ישראל נוטעים עצים בישוב הקהילתי בת חן.

עובדי קינדריל ישראל נטעו עצים (עצי פרי וחורש טבעי) בישוב הקהילתי בת חן, הסמוך לנתניה. בנוסף הקימו העובדים את מערכת ההשקייה לשטח הנטיעה. האירוע התקיים בשיתוף פעולה עם עמותת יוזמת האנרגיה הטובה ישראל ויחד עם חברי קהילת בת חן.

עובדי קינדריל ישראל נוטעים עצים בישוב הקהילתי בת חן. צילום: Bazoola

הנטיעה התקיימה כחלק ממיזם של חברת קינדריל העולמית, שהושק בנובמבר 2021, ואשר נערך בשיתוף עם עמותת One Tree Planted העולמית. במסגרת המיזם יינטעו סך הכל 88,728 עצים ברחבי העולם – עץ לכל עובד. אירועי הנטיעה התקיימו כבר במספר ערים בעולם כגון טורונטו, סן פרנסיסקו, ניו יורק, מדריד, אתונה, לונדון ועוד.

דרור פרל, מנהל קינדריל ישראל: "הרעיון העומד מאחורי הפרויקט הוא לא רק לנטוע עצים, אלא גם להפוך חללים לא מנוצלים למשהו יפה יותר לתועלת הקהילה, כך שקהילת בת חן יוכלו ליהנות מהסביבה הירוקה בעתיד. כל עץ שנשתל מסמל עובד מומחה של קינדריל, ואת השורשים שהוא מגדל כדי לסייע בצמיחתה של החברה החדשה. מיזם זה מתחבר לאסטרטגיית החברה של אחריות סביבתית, חברתית, ומנהלית במסגרתה קינדריל משקיעה בטכנולוגיות בנות-קיימא ובאנרגיה מתחדשת, במטרה להפחית את הפליטות בכל הפעילות הגלובלית שלה, ולהניע יעילות אנרגטית משופרת עבור לקוחותיה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים