אילו חברות השתתפו ביריד התעסוקה של אוניברסיטת רייכמן?

פרופ' אוריאל רייכמן, הנשיא המייסד ויו"ר הדירקטוריון של אוניברסיטת רייכמן, קארין קאופמן, מנהלת מרכז הקריירה של האוניברסיטה, ועובדי טיקטוק.

מעל ל-100 מעסיקים שהגיעו ליריד התעסוקה הפיזי הראשון אחרי הקורונה באוניברסיטת רייכמן, פגשו כ-1,200 סטודנטים ובוגרים מחפשי עבודה. בתקופת הקורונה התקיימו מפגשים עם מעסיקים באופן וירטואלי.

השנה, בהחלטה נועזת המתאימה לתקופה, בוטל סידור הדוכנים ביריד לפי תחומים, והם הוצבו בסדר אלפביתי. לדברי מנהלת מרכז הקריירה של אונ' רייכמן, קארין קאופמן, "אין עוד מקום לחלוקה הקשיחה של תחומים, לאור העובדה שכיום בכל חברה מחפשים מגוון של אנשים וכישורים. כך למשל, הביקושים יוצאי הדופן של חברות ההיי-טק הם לא רק לאנשי פיתוח, אלא גם לאנשי שירות לקוחות, תוכן, גיוס כ"א או יועצים משפטיים. הסטודנטים והבוגרים יכלו להתעדכן לקראת היריד ברשימת המעסיקים והמשרות, ולהתכונן מראש לקראת הגעתם ליריד".

"התחושה הייתה שכולם התגעגעו ליריד הפיזי, למגע האישי והיכולת להיפגש באופן אישי. הצעירים כיום רוצים לפגוש את המעסיקים, לשמוע יותר פרטים על החברה ועל העבודה בה. היריד מאפשר להם להתנסות בשיחות ראשוניות עם מעסיקים, לשמוע יותר על החברות והמשרות המוצעות", הוסיפה קאופמן. 

לדבריה, "השנה ראינו גם מוכנות רבה יותר של חברות לקלוט עובדים שהם סטודנטים או במשרות פתיחה. ג'וניורים בתחום הפיתוח מקבלים כיום בחברות רבות הכשרות מקצועיות שמגובות בתמיכה כלכלית של רשות החדשנות, מהלך שמאוד מסייע בקליטה טובה שלהם בהיי-טק".

ומי ביקרו ולקחו חלק ביריד?

בין המשתתפים ביריד התעסוקה היו פרופ' אוריאל רייכמן, הנשיא המייסד ויו"ר דירקטוריון אונ' רייכמן; פרופ' רפי מלניק, נשיא האוניברסיטה; וד"ר איילת בן עזר, מנכ"לית וסגנית נשיא אונ' רייכמן.

בין החברות שהשתתפו ביריד: אמדוקס, טיקטוק, סימילרווב, יוניליוור, סיילספורס, BCG, מקאן, קבוצת אסם נסטלה, צ'קפוינט, פיוניר, פלאפון, שסטוביץ', דלויט, ארנסט אנד יאנג – EY, פלייטיקה, IBI השקעות, טבע, וולטה סולאר, השב"כ והמוסד ועוד רבות אחרות. בנוסף, אוניברסיטת רייכמן בעצמה הציעה משרות למועמדים.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות

רפי מלניק, הנשיא; קארין קאופמן, מנהלת מרכז הקריירה; וצוות משאבי אנוש; אונ' רייכמן.

רפי מלניק, הנשיא; קארין קאופמן, מנהלת מרכז הקריירה; וצוות משאבי אנוש; אונ' רייכמן. צילום: אורן שלו

סטודנטים ביריד התעסוקה של אונ' רייכמן.

סטודנטים ביריד התעסוקה של אונ' רייכמן. צילום: אורן שלו

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים