ליאור לן פרנקל מונתה לדירקטורית שיווק במיה אנליטיקס

ליאור לן פרנקל, דירקטורית שיווק במיה אנליטיקס.

מיה אנליטיקס, נציגת SAS בישראל, הודיעה על מינוייה של ליאור לן פרנקל לתפקיד דירקטורית שיווק בארגון, ובמסגרת זו תנהל את כל מערך השיווק של פתרונות SAS בישראל.

לן פרנקל, שעובדת בחברה כארבע שנים, תהיה אחראית הכנת האסטרטגיה השיווקית והוצאתה לפועל, כולל ארגון כנסים, וובינרים וייזום אירועים, ניהול מערך הדיגיטל והרשתות החברתיות, ניהול פעילות יחסי הציבור והתקשורת האסטרטגית, פיתוח וניהול קהילת משתמשי SAS בישראל, הכנת תוכניות עבודה למגזרים השונים, פעילות השיווק עם שותפים עסקיים ועוד.

לן-פרנקל סיימה בהצטיינות דיקן תואר שני במשפטים (מסלול לכלכלנים) באוניברסיטת בר אילן, וכן B.A במינהל עסקים במכללה למינהל עם התמחות בשיווק, גם זאת בהצטיינות דיקן ובהצטיינות בהתמחות בשיווק.

ללן פרנקל ניסיון כמנהלת שיווק של כ-ל-15 שנים, שבהן רכשה ניסיון רב בעבודה עם חברות תוכנה ו-,I ובארגון כנסים בארץ ובעולם. במסגרת תפקידה הקודם כמנהלת שיווק בסוכנותB2B Marketing  לשוק ההיי-טק הייתה מנהלת השיווק של אמרסט, העוסקת בניהול רישוי תוכנה ומנהלת השיווק של חברת Ciklum -שירותי Offshore בתחומי פיתוח תוכנה ו-IT. ניהלה פרויקטים שיווקיים משותפים ותוכניות שותפים עם מיקרוסופט, ארגון כנסים בינלאומיים לחברת נטפים וייעוץ בתחום השיווק הדיגיטלי ל-Mprest.

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים