המקום להקים סטארט-אפ בעמק הירדן: מרכז יזמות כנרת של יוניסטרים

מימין: יפעת בכור, מנכ"לית עמותת יוניסטרים, מיה ונטורה, מנכ"לית מועצה אזורית עמק הירדן, ועידן גרינבאום, ראש המועצה האזורית עמק הירדן.

עמותת יוניסטרים חנכה את מרכז היזמות יוניסטרים כנרת ע"ש רוברט ויינר, הראשון מאז החלה תקופת הקורונה, על שפת הכנרת, במועצה האזורית עמק הירדן.

המרכז החדש הוקם במימון המועצה האזורית עמק הירדן, הפדרציה היהודית של לוס אנג'לס, בנק הפועלים ובתרומתו של רוברט ויינר שהשתתף בטקס ההשקה מביתו שבארה"ב.

מרכז היזמות החדש, הממוקם בתוך התיכון האזורי בית ירח, יאפשר לבנות ולבני נוער מסביבת עמק הירדן להשתתף בתוכנית היזמות הרב-שנתית של יוניסטרים, הכוללת למידה על עולם העסקים והיזמות, פיננסים, טכנולוגיה, מנהיגות ויזמות חברתית ואנגלית עסקית. כמו כן, המרכז יהיה פעיל גם עבור תושבי המועצה והסביבה במסגרת תוכניות קהילתיות שונות אשר יפעלו בו.

במסגרת תוכנית יוניסטרים, בני הנוער יקימו וינהלו חברת סטארט אפ על כל שלביה – החל מהקמת חברה ותהליך סיעור מוחות, דרך סקר שוק, תוכנית עסקית, אב טיפוס, גיוס הון מול משקיעים, ייצור, פיתוח עסקי, שיווק ומכירה. את בני הנוער ילוו בהתנדבות אנשי עסקים אשר יעבירו את הידע העסקי שלהם ממקור ראשון לחניכים ויהוו עבורם מנטורים אישיים.

עמותת יוניסטרים מכשירה מדי שנה אלפי בני נוער מכל המגזרים, במטרה להעניק להם הזדמנות אמיתית להצליח בחיים, להשתלב בעולם העסקים, לפתח קריירה משמעותית ולהגיע לעצמאות כלכלית. יחד עם קהילה עסקית עצומה המונה כ-4,700 אנשי עסקים בכירים, חניכי יוניסטרים מקימים חברות סטארט-אפ עוד בהיותם בתיכון, והופכים רעיון למיזם פורץ דרך במטרה לחולל שינוי בעולם.

רוני צארום, יו"ר ומייסד עמותת יוניסטרים: "הפלטפורמה של יוניסטרים, מאפשרת לבני נוער בכל רחבי הארץ לפרוח ולהתחיל את הדרך שלהם אל עולם הסטארט-אפ ניישן בעמדה שווה לבני נוער אחרים. בעמק הירדן ישנם בני נוער מדהימים ומוכשרים, טאלנטים אמיתיים, ואין לי ספק שבעזרת התוכנית שלנו וההנגשה לעולם העסקים הם יגיעו להישגים מדהימים. אני רוצה להגיד תודה ענקית לרוברט ויינר ולתרומתו המדהימה, שבלעדיו רבים מהילדים האלה אולי לא היו יכולים לרדוף אחרי חלומותיהם ולהבין את הפוטנציאל שלהם. אני רוצה גם לברך את עידן גרינבאום, מיה ונטורה וכל הצוות של המועצה על עבודה יוצאת מן הכלל ודאגה מדהימה לבני הנוער שלומדים בתוכנית. בזכות השותפים שלנו, שמאמינים איתנו בחזון של יוניסטרים, אנו מעניקים לבני הנוער הזדמנות שווה להצליח בחיים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים