תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » באו לבקר במאורת הנמר: יצחק במבג'י וגיל בול, קרמר
מבקרים במאורה. מימין: גיל בול, סמנכ"ל השיווק, ויצחק במבג'י, מנכ"ל - קרמר. צילום: פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: יצחק במבג'י וגיל בול, קרמר

מאת 28 בדצמבר 2020, 16:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יצחק במבג'י, מנכ"ל, וגיל בול, סמנכ"ל השיווק, חברת קרמר, נפגשו עם הנמר וסיפרו על הסכם היסטורי עם אחת מקבוצות האלקטרוניקה וה-IT המובילות באזור המפרץ ועל הופעתם בתערוכת המחשוב הגדולה שנערכה החודש בדובאי.

ראשית, ספרו לי על חברת קרמר – מה אתם עושים?

במבג'י: "אנחנו מתמחים בפיתוח ושיווק של פתרונות מבוססי תוכנה וחומרה לניהול ושליטה של וידיאו ואודיו מקצועי. יש לנו יותר מ-1,000 מוצרים שכולם מפותחים בישראל, כשרבים מהם מבוססים על פטנטים ייחודיים. המוצרים שלנו מופצים בכ-60 מדינות ברחבי העולם והם משולבי תוכנה וחומרה ומיועדים לתעשיית ה-Pro AV, המספקת פתרונות לעולם הלמידה ההיברידית, לחדרי ישיבות חכמים, למרכזי בקרה ושליטה ולקירות ווידאו".

כעת אתם עושים היסטוריה ומתחילים לפעול באמירויות?

בול: "בהחלט! עסקה זו נרקמה בעקבות הסכם הנורמליזציה בין ישראל לאיחוד האמירויות הערביות. חתמנו על הסכם הפצה אסטרטגי עם ABCOM, מקבוצת Almoe, שנחשבת לאחת מקבוצות האלקטרוניקה וה-IT המובילות באזור המפרץ. החברה תהיה המפיצה הבלעדית שלנו באיחוד האמירויות ותפעל גם ברחבי מדינות המפרץ. המוצרים שלנו ישווקו לצד מותגים בינלאומיים מובילים, בהם  סוני, היטאצ'י, בראדר ועוד ויוטמעו באוניברסיטאות וגופי חינוך, בחברות, בגופים ממשלתיים ועוד באזור המפרץ".

האם הרגשתם בתערוכה התעניינות מצד לקוחות פוטנציאליים?

במבג'י: "נושאי הלמידה ההיברידית, חדרי בקרה וצורך בפתרונות מקצועיים של וידיאו ואודיו נמצאים בעלייה בכל העולם, ומדינות המפרץ אינן יוצאות דופן במובן זה. חווינו בתערוכה התעניינות יוצאת דופן מצד גורמי מקצוע והרגשנו שהשוק המקומי ממש חיכה לנו. באופן כללי, כתוצאה מהקורונה יש בכל העולם ביקוש מואץ לפתרונות מקצועיים לווידיאו ואודיו על גבי רשתות IP, שמאפשרים שימוש היברידי, שבו חלק מהמשתתפים נמצאים במיקום אחד והשאר פרוסים במקומות רבים. במהלך התערוכה היו לנו עשרות פגישות עם לקוחות פוטנציאליים, ואנחנו צופים שהשוק החדש שנפתח עבורנו יתרחב בשנה הקרובה בצורה משמעותית".

באו לבקר במאורת הנמר: יצחק במבג'י וגיל בול, קרמר Reviewed by on . יצחק במבג'י, מנכ"ל, וגיל בול, סמנכ"ל השיווק, חברת קרמר, נפגשו עם הנמר וסיפרו על הסכם היסטורי עם אחת מקבוצות האלקטרוניקה וה-IT המובילות באזור המפרץ ועל הופעתם בת יצחק במבג'י, מנכ"ל, וגיל בול, סמנכ"ל השיווק, חברת קרמר, נפגשו עם הנמר וסיפרו על הסכם היסטורי עם אחת מקבוצות האלקטרוניקה וה-IT המובילות באזור המפרץ ועל הופעתם בת Rating: 0

הגיבו