תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מסיבת הגיבוש בסולוטו: האקתון חווייתי

דיילי ציפי


מסיבת הגיבוש בסולוטו: האקתון חווייתי

מאת 1 בדצמבר 2020, 15:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בסולוטו החליטו דווקא עכשיו, בתקופה הלא פשוטה הזאת, להפיק האקתון וירטואלי, שבו יפתחו העובדים פיצ'רים וטכונולוגיות שיעזרו לאנשים בקשיים שהם חווים בקורונה, מתוך מחשבה שהאקתון הוא הזדמנות מצוינת לאפשר לעובדים להתפנות מהעבודה היום יומית ולעבוד על דברים שהם אוהבים יחד עם עבודת צוות וחשיבה יצירתית.

"תחום חווית העובד הפך להיות מאתגר מתמיד", מספרת דפנה נבות מנהלת חוויית עובד בסולוטו. "אם פעם היינו משקיעים את רוב המשאבים שלנו בעיצוב ואבזור של המשרדים המפנקים ובאירועי חברה, כמו מסיבות וחופשות שנתיות, היום אנחנו צריכים להמציא את עצמנו מחדש מאפס ולנסות להבין איך אפשר לגבש עובדים שלא ראו ולא נפגשו אחד עם השני חודשים רבים, כולל כמובן עובדים חדשים שהתחילו לעבוד בזמן הקורונה ולא פגשו כמעט אף אחד".

מפתחים ומשתעשעים. האקתון חווייתי בסולוטו. צילום: יח"צ

מפתחים ומשתעשעים. האקתון חווייתי בסולוטו. צילום: יח"צ

"רצינו לבנות חוויה שתאפשר עבודת צוות וחשיבה משותפת, רוח תחרותית וכמובן איך לא – הפינוקים – וכל זה באופן וירטואלי", מספרת נבות. "כל העובדים קיבלו לבתיהם ערכות האקתון, שכוללות ארבע קופסאות סודיות נעולות במנעולים. במהלך האירוע עלו העובדים לזום משותף, ענו על חידות וקיבלו קוד פתיחה לקופסאות הסודיות. במארזים הם הופתעו לקבל ארוחת בוקר מפנקת ונשנושים ושוקו, ובשעה :0016 – קוקטייל מפנק עם קוביות קרח מעוצבות, ובקבוק פלסאק בערב, והפתעה… בסיום ההאקתון התקיים מופע בזום של אמן החושים הצעיר נבו אבוטבול, בו צפו העובדים ביחד עם בני הזוג בזמן שיזמינו להם לייט נייט עם שוברים לוולט על חשבון החברה. "מעבר לשימוש בזום כדי לעלות ולפתור את האתגרים ביחד, הקים צוות ההאקתון אתר, שבו העובדים יכלו להתעדכן בלייב על מצב התחרות והתקדמות של צוותים, ובו גם השתמשו כדי לקבל רמזים לאתגרים, להזין את התשובות ולקבל את הקוד לפתיחת המנעולים".

עובדי החברה התגייסו והצליחו לפתח לא פחות מתשעה פיצ'רים, שכולם מעניקים פתרונות לאתגרים שחווים העובדים והמשתמשים סביב מגיפת הקורונה והריחוק החברתי. לדוגמה: מערכת סטייל הובר של מורים פרטיים, שיכולים לעזור לתלמידים המתקשים בפתרון שיעורי הבית, או מפה וירטואלית של המשרד, שמראה לעובדים מי נמצא במשרד ומציעה להם לאכול צהריים ביחד או לעשות הפסקת קפה.

עובד חדש בסולוטו - שומר הקופסאות הסודיות. צילום: יח"צ

עובד חדש בסולוטו – שומר הקופסאות הסודיות. צילום: יח"צ

"הזוכים בהאקתון", סיפרה נבות, "פיתחו פלטפורמת סטרימינג מתקדמת, שתאפשר לכל 2,000 המומחים ברחבי העולם לשדר לייב מדי יום ולשתף טריקים טכנולוגיים למליוני היוזרים שלנו, והכל הגיע לשלבי פיתוח מתקדמים וללייב לדמו!"

מסיבת הגיבוש בסולוטו: האקתון חווייתי Reviewed by on . בסולוטו החליטו דווקא עכשיו, בתקופה הלא פשוטה הזאת, להפיק האקתון וירטואלי, שבו יפתחו העובדים פיצ'רים וטכונולוגיות שיעזרו לאנשים בקשיים שהם חווים בקורונה, מתוך מח בסולוטו החליטו דווקא עכשיו, בתקופה הלא פשוטה הזאת, להפיק האקתון וירטואלי, שבו יפתחו העובדים פיצ'רים וטכונולוגיות שיעזרו לאנשים בקשיים שהם חווים בקורונה, מתוך מח Rating: 0

הגיבו