"הכוכבים העולים" של פוג'יטסו

פוג'יטסו (Fujitsu) העניקה את פרסי החדשנות השנתיים: חברת הראל טכנולוגיות מידע מישראל, שותפה של החברה ברמת SELECT Circle, זכתה בתואר "הכוכב העולה" לכל אזור EMEA בזכות עלייה מטאורית בהיקף העסקים של החברה.

משמאל, מפוג'יטסו: רענן ביבר - מנהל אזור ישראל, יוון וטורקיה, עמית גולדברג - מנהל פריסייל ישראל, דיוויד אזולאי - מנהל אזורי קטגוריית דטה סנטר, אורן לוי - מנהל ערוצים ישראל,  ומהראל טכנולוגיות מידע: אלון צחור - מנהל מוצרי פוג'יטסו, רוזית טל - מנהלת שותפים עסקיים, אבינועם זיפלאווי - מנהל פריסייל. צילום: יח"צ

משמאל, מפוג'יטסו: רענן ביבר – מנהל אזור ישראל, יוון וטורקיה, עמית גולדברג – מנהל פריסייל ישראל, דיוויד אזולאי – מנהל אזורי קטגוריית דטה סנטר, אורן לוי – מנהל ערוצים ישראל,  ומהראל טכנולוגיות מידע: אלון צחור – מנהל מוצרי פוג'יטסו, רוזית טל – מנהלת שותפים עסקיים, אבינועם זיפלאווי – מנהל פריסייל. צילום: יח"צ

קבוצת קאטר (Cutter Group) נבחרה לזוכת פרס 2020 SELECT Innovation Award ובכך מכירה פוג'יטסו בפרויקט IT מחולל שינוי בבית ספר בריטי לצעירים עיוורים ולקויי ראייה, שאפשר את השיעורים הווירטואליים שעליהם מסתמכים כעת התלמידים.

החברה מעריכה את ההשפעה הכוללת של השותפים ואת המידה שבה הם מקדמים את חזונה של פוג'יטסו ליצור חברה אינטליגנטית ממוקדת אנושית. במהלך הטקס פוג'יטסו גם הכירה בהישגים הבולטים של שותפים שהצטיינו במהלך השנה האחרונה במתן פתרונות ממוקדי לקוחות בשוק מאתגר ומעורער. אלה כללו את Cipal Schaubroeck מבלגיה, שזכה בפרס השותף הטוב ביותר בתשתיות דיגיטליות; Sancluster, מגרמניה, שזכתה בנותן השירות הטוב ביותר, וכאמור את הראל טכנולוגיות מידע מישראל, אשר זכתה בתואר "הכוכב העולה" לכל אזור EMEA.

11 הזוכים בפרסי השותפים בקטגוריות השונות לשנת 2020 יוזמנו להצטרף למועצה המייעצת לשותפים של פוג'יטסו, שתעזור לה להגדיר ולתעדף את האסטרטגיה העתידית שלה ותוכניות כיסוי השוק על ידי תרומת כישוריהם וניסיונם המשלימים. כחברים במועצה המייעצת לשותפים תהיה לזוכים אפשרות להשתתף בישיבות הדירקטוריון, שיתקיימו פעמיים בשנה.

פרננדה קאטרינו, ראש צ'אנל השותפים, פוג"יטסו אירופה, ציינה, כי "השנה הייתה קשה מאוד לתעשייה שלנו. היא היוותה מבחן עבור הקהילה שלנו, אך השותפים שלנו הוכיחו את חוסנם לנוכח המצוקה. רבים התמודדו עם שווקים שהשתנו באופן דרסטי ודרישות הלקוחות המשתנות, אך הם הסתגלו, חידשו והמציאו את עצמם מחדש כדי לעמוד באתגר. זוכי הפרסים השנה, ומערכת האקו-סיסטם שלנו בכללותה, ממשיכים להדגים שאנחנו חזקים יותר ביחד – וכי כקהילה יש לנו את הכלים כדי לענות על הדרישות המשתנות של העסקים. על ידי הזמנת הזוכים למועצה המייעצת שלנו, אנו נחזק עוד יותר את הנקודות הללו על ידי כך שנמשיך לענות על צרכיהם המתפתחים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים