תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » בוריס נצר מונה למנהל תחום המיכון החכם בבינת מערכות תוכנה
בוריס נצר, מנהל תחום המיכון החכם בבינת מערכות תוכנה. צילום: ניב קנטור

בוריס נצר מונה למנהל תחום המיכון החכם בבינת מערכות תוכנה

מאת 20 באוקטובר 2020, 17:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בינת מערכות תוכנה הודיעה היום (ג') כי מינתה את בוריס נצר למנהל תחום המיכון החכם (Intelligent Automation). במסגרת התפקיד נצר יתמקד בייעוץ, בהטמעה ובבניית אקו-סיסטם של מערכי מיכון חכם, כפתרון לטרנספורמציה דיגיטלית של תהליכים ארגוניים, עסקיים וטכנולוגיים. הוא כפוף למנכ"ל החברה, איל זסלבסקי.

נצר מביא אתו לתפקיד יותר מארבע שנים של ניסיון בהקמה וניהול מערכי מיכון חכם בתחומי הכספים, מכירות, מסחר, לוגיסטיקה, מחקר, IT ,SOX ,Audit ואחרים, ו-20 שנות ניסיון בהקמה ובניהול של מערכים טכנולוגיים ותפעוליים בארץ ובעולם. לפני שהצטרף לבינת הוא עבד בטבע, שם שימש כראש תחום ומנהל קהילה טכנולוגיה עסקית בעולם המיכון החכם.

בוריס נצר מונה למנהל תחום המיכון החכם בבינת מערכות תוכנה Reviewed by on . בינת מערכות תוכנה הודיעה היום (ג') כי מינתה את בוריס נצר למנהל תחום המיכון החכם (Intelligent Automation). במסגרת התפקיד נצר יתמקד בייעוץ, בהטמעה ובבניית אקו-סיס בינת מערכות תוכנה הודיעה היום (ג') כי מינתה את בוריס נצר למנהל תחום המיכון החכם (Intelligent Automation). במסגרת התפקיד נצר יתמקד בייעוץ, בהטמעה ובבניית אקו-סיס Rating: 0

הגיבו