באו לבקר במאורת הנמר: אבי גבאי ורוני ארוש, LS טכנולוגיות

07/06/2020 16:16
באו לבקר במאורת הנמר: מימין - אבי גבאי, מנכ"ל LS טכנולוגיות, ורוני ארוש, סמנכ"לית הפיתוח העסקי של החברה. צילום: פלי הנמר

לפני ימים אחדים התארחו במאורת הנמר אבי גבאי, מנכ"ל LS טכנולוגיות, ורוני ארוש, סמנכ"לית הפיתוח העסקי של החברה. שני הצעירים מלאי האנרגיות סחפו אותי בסיפור על חברת הבוטיק שלהם.

LS הוקמה על ידי גבאי וניב בייביץ, בוגרי יחידה 108 של חיל האוויר, מתוך אמונה שבעזרת כוח טכנולוגי מקצועי ומנוסה ניתן להפוך כל חלום למציאות. כך הם הפכו להיות זרוע פיתוח ללקוחותיהם.

גבאי אמר כי החברה נולדה מהניסיון של השניים בגופי אינטגרציה – אלה שמודעים הן לדרישה העסקית, ומכווינים את המוצר, והן לצד הטכני. כך, החברה מביאה את הדרישה העסקית לכדי מימוש טכנולוגי בצורה יעילה ואיכותית.

LS הוקמה ב-2017 ומונה כ-30 עובדים. אורחיי ידעו לספר לי שה-DNA של החברה מורכב כולו מחבר'ה צעירים, בעלי תושייה ויכולות טכנולוגיות מרהיבות. הם מספקים שירותי פיתוח תוכנה מתקדמים, אינטגרציות, מערכות מידע, אפליקציות, אתרי אינטרנט ובדיקות מערכות. החברה מציעה שירותים מגוונים – החל מניתוח הצרכים של הלקוח, המשך באפיון ובעיצוב (Design) מערכות, ועד לאספקת תוכנה סופית ושירותי תחזוקה (SLA).

"האיכות והמקצוענות בולטים בשירותים שאנחנו מספקים. לראייה, בין לקוחותינו יש עשרות חברות היי-טק וחברות תקשורת, לרבות סטארט-אפים וארגונים גדולים", אמרו השניים. בין הלקוחות בישראל ניתן למנות את Knowledge4All ,HMS ,ICTBit ו-QPoint.

מענה לאתגר המרכזי של החברות

גבאי ציין כי LS נותנת מענה לאתגר המרכזי של החברות במשק. "בסופו של דבר", אמר, "מדדי ההצלחה של החברה שלנו הם עמידה בלוחות זמנים מוגדרים מראש, תוך ניצול מקסימלי של תקציב מינימלי. במילה אחת: דליוורי".

LS טכנולוגיות, סיפרו השניים, דוגלת בתפירת פתרונות מקצה לקצה, בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוחות, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים.

החברה הבת: אופטיסיטי

עוד בשנת הקמתה של LS – כאמור, 2017 – ייסדו גבאי ובייביץ את החברה הבת אופטיסיטי (Opticity), שלדברי גבאי "עתידה לשנות את עולם ההיסעים בשנים הקרובות". היא מציעה פתרון סינכרוני תחבורתי למוסדות וארגונים, המאפשר חיסכון של הוצאות הארגון על תחבורה לעובדים.

איך היא עושה את זה? הטכנולוגיה של אופטיסיטי, שמסתייעת בצוות מומחי תחבורה, יוצרת מודלים עסקיים חדשים, שמביאים לחיסכון וניצול משאבים מקסימלי בארגון. מדובר באלגוריתם אופטימיזציה, שמוצא את הדרך המהירה ביותר לאסוף ולהביא את העובדים מביתם לעבודה. הפלטפורמה והאלגוריתם מותאמים פר לקוח וכללי הארגון שלו, כגון זמני נסיעה וסטייה מקסימליים וכמות אנשים ברכב. המערכת מאגדת את כל בקשות הנסיעה של העובדים ומבצעת אופטימיזציית מסלולים. בין היתר, היא מבצעת בקרה מלאה על תהליך שיבוץ העובדים להסעות, בקרת עלייה לרכב וכן צפייה במיקומי העובדים והרכבים בזמן אמת.

"בכל ארגון שאנחנו עובדים אתו חסכנו 15% ואף יותר מעלות הנסיעות של העובדים", ציינו גבאי וארוש.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים