תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » לחיים וחג שמח עם מייקל דל

דיילי ציפי


לחיים וחג שמח עם מייקל דל

מאת 22 באפריל 2020, 11:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מייקל דל, מייסד ומנכ"ל דל טכנולוגיות, הצטרף לפני חג הפסח ממקום מושבו באוסטין, טקסס, למפגש זום והרמת כוסית עם מאות עובדי מרכזי הפיתוח של החברה בישראל.

מייקל דל מרים כוסית לחיים עם עובדי דל טכנולוגיות בישראל. צילום: דל טכנולויגות

מייקל דל מרים כוסית לחיים עם עובדי דל טכנולוגיות בישראל. צילום: דל טכנולויגות

דן ענבר, נשיא חטיבת האחסון העולמית ומנכ"ל מרכזי הפיתוח בארץ, פתח את המפגש בסקירת הפעילות העסקית וההישגים בישראל בתחומי האחסון והסייבר, לצד ההזדמנויות העומדות בפני החברה בתקופה ייחודית זו, וההתארגנות לרציפות תפקודית של עבודה מהבית, כמו גם פעילות תומכת שסופקה לעובדים ומשפחותיהם, דוגמת אימוני כושר והרצאות העשרה בזום.

דל הפתיע וריגש עם ברכת חג שמח בעברית, הרים כוסית לחיים ואיחל בריאות לעובדים ולבני משפחותיהם. הוא שיבח את החדשנות הטכנולוגית שיוצאת מישראל ואת המאמצים הרבים של צוותי הפיתוח להמשיך בשגרת העבודה למרות המצב. הוא ציין במיוחד את הערכתו הרבה למאמץ לקראת היעד הקרוב של השקת מוצר הדגל של החברה העולמית בתחום האחסון, אשר הובלתו והפיתוח שלו בוצעו מישראל.

לחיים וחג שמח עם מייקל דל Reviewed by on . מייקל דל, מייסד ומנכ"ל דל טכנולוגיות, הצטרף לפני חג הפסח ממקום מושבו באוסטין, טקסס, למפגש זום והרמת כוסית עם מאות עובדי מרכזי הפיתוח של החברה בישראל. [caption i מייקל דל, מייסד ומנכ"ל דל טכנולוגיות, הצטרף לפני חג הפסח ממקום מושבו באוסטין, טקסס, למפגש זום והרמת כוסית עם מאות עובדי מרכזי הפיתוח של החברה בישראל. [caption i Rating: 0

הגיבו