תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » כך הולכים השותלים – גם אם קצת באיחור

דיילי ציפי


כך הולכים השותלים – גם אם קצת באיחור

מאת 20 בפברואר 2020, 15:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ט"ו בשבט אמנם היה לפני שבוע וחצי, אולם העבודה המאומצת בפארק ההיי-טק גב ים נגב בבאר שבע לא אפשרה להוציא בימים הקרובים לחג את עובדיו (או לפחות חלק מהם) על מנת לבצע את המנהג המרכזי של ראש השנה לאילנות: נטיעת עצים. אלא שבפארק הדרומי לא רצו לפספס את ההזדמנות להפריח עוד קצת את הנגב, כמאמר הקלישאה, ו-30 עובדים מחברות היי-טק וסטארט-אפים שממוקמים בו עשו זאת שלשום (ג'). הם לא הלכו רחוק מדי: העובדים נטעו עשרות עצים וצמחים בסביבת הפארק, כדי להפוך את השטח החולי באזור לירוק יותר.

העובדים והשתילים שהם נטעו ליד פארק ההיי-טק גב ים נגב בבאר שבע. צילום: סרגיי קוסיאגין

העובדים והשתילים שהם נטעו ליד פארק ההיי-טק גב ים נגב בבאר שבע. צילום: סרגיי קוסיאגין

מלבד נציגים מהנהלת הפארק, עזבו לשעה קלה את המקלדות, העכברים והפגישות עובדים לצד מנהלים בכירים מהחברות וויקס, Dell-EMC, אלביט, רפאל, טאבולה, יבמ, אורקל, מלאנוקס, WeWork, אול סקרפיטס, JVP ו-PwC. כולם נטעו עם רון בלב ואת ביד.

כך הולכים השותלים – גם אם קצת באיחור Reviewed by on . ט"ו בשבט אמנם היה לפני שבוע וחצי, אולם העבודה המאומצת בפארק ההיי-טק גב ים נגב בבאר שבע לא אפשרה להוציא בימים הקרובים לחג את עובדיו (או לפחות חלק מהם) על מנת לבצ ט"ו בשבט אמנם היה לפני שבוע וחצי, אולם העבודה המאומצת בפארק ההיי-טק גב ים נגב בבאר שבע לא אפשרה להוציא בימים הקרובים לחג את עובדיו (או לפחות חלק מהם) על מנת לבצ Rating: 0

הגיבו