תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » משרד התקשורת בעד שיפור תשתיות תקשורת ביישובי הבדואים בדרום

דיילי ציפי


משרד התקשורת בעד שיפור תשתיות תקשורת ביישובי הבדואים בדרום

מאת 3 בפברואר 2020, 15:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"האצת פיתוח תשתיות תקשורת תסגור את הפערים בין הפריפריה למרכז. הדבר מחייב את חברות התקשורת והרשויות העירוניות לשלב ידיים ולשפר את המצב", כך אמר היום נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת, בכנס משותף שערך היום המשרד בנושא ביסוס תשתיות תקשורת ביישובי הבדואים בדרום.

כהן הוסיף, כי ״המשרד מחויב להאיץ את פיתוח תשתיות התקשורת בכל מדינת ישראל. אנחנו נמצאים בעיצומה של מהפיכה טכנולוגית, אשר מביאה את בשורת האינטרנט המהיר לכל נקודה בארץ, ובכך בעצם תאפשר סגירת פערים בין הפריפריה למרכז. על מנת שזה יקרה, כלל הגורמים חייבים לפעול בשילוב ידיים לקדם הסברה בקרב האוכלוסייה בחשיבות פריסת אנטנות סלולר״.

נתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת, בכנס. צילום: יח"צ

מנכ״ל הרשות, יאיר מעיין, עמד בדבריו על חשיבות פיתוח תשתיות התקשורת כמנוף לצמיחה ולצמצום פערים.

במהלך היום התקיים דיון פתוח, שבמסגרתו ראשי הרשויות העלו את הנושאים והפערים המחייבים מעורבות של החברות והרשויות על מנת לשפר את מצבם.

הכנס שהתקיים היה משותף למשרד התקשורת, לרשות לפיתוח והתיישבות הבדואים בנגב ולראשי הרשויות הבדואיות ונציגהם, והשתתפו בו ראשי הרשויות, שקיבלו סקירות מהמשרד להגנת הסביבה, בכירי משרד התקשורת, בכירי הרשות לפיתוח, נציגים בכירים מהמשרד להגנת הסביבה ונציגים בכירים מהחברות. מטרת הכנס היא ביסוס תשתיות תקשורת ביישובי הבדואים בדרום, תוך שיתוף פעולה רציף בין הרשויות לחברות בעלות הרישיון.

משרד התקשורת בעד שיפור תשתיות תקשורת ביישובי הבדואים בדרום Reviewed by on . "האצת פיתוח תשתיות תקשורת תסגור את הפערים בין הפריפריה למרכז. הדבר מחייב את חברות התקשורת והרשויות העירוניות לשלב ידיים ולשפר את המצב", כך אמר היום נתי כהן, מנכ "האצת פיתוח תשתיות תקשורת תסגור את הפערים בין הפריפריה למרכז. הדבר מחייב את חברות התקשורת והרשויות העירוניות לשלב ידיים ולשפר את המצב", כך אמר היום נתי כהן, מנכ Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    Yoav

    מעולה

הגיבו