תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » דיינטרייס – המיוצגת בישראל על-ידי מטריקס – ערכה אירוע שנתי בתל-אביב

דיילי ציפי


דיינטרייס – המיוצגת בישראל על-ידי מטריקס – ערכה אירוע שנתי בתל-אביב

מאת 14 בינואר 2020, 14:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת דיינטרייס, מובילה עולמית בפתרונות לניהול ביצועים וניטור חווית משתמש בסביבת הדיגיטל, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, הציגה את שירותיה החדשים בכנס השנתי שלה, כחלק מסבב עולמי בכל המדינות בהן פועלת החברה.

הכנס נערך במתחם האירועים ריברסייד בתל אביב ועסק באופן שבו פתרון דיינטרייס מסייע למנהלים בארגון להבין את יעילות ותקינות מערכות הדיגיטל שלהם, לתעדף פיתוחים, ולנתח ולהצדיק השקעות כדאיות.

אמיר הראל סגן מנהל חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, וקלאודיו פורטו, מנהל אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה של דיינטרייס. צילום: הדר צדקה חזן

אמיר הראל סגן מנהל חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, וקלאודיו פורטו, מנהל אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה של דיינטרייס. צילום: הדר צדקה חזן

בין האורחים הבולטים נכחו קלאודיו פורטו, מנהל אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה של דיינטרייס, ותומס ברנדן ממעבדות הפיתוח של דיינטרייס בלינץ, אוסטריה. בנוסף לאורחים בולטים אלו נכחו באירוע אורחים מתחומי הפיתוח, הבדיקות, שליטה ובקרה, מנהלי טכנולוגיות, מנהלי דיגיטל, מנהלי מערכות מידע, מנהלי תשתיות ארגוניות ועוד.

באירוע הוצגו מספר סיפורי הצלחה מקומיים הממחישים את פעילות החברה בארץ. בין סיפורי ההצלחה היו חברת ווישור – חברה לביטוח, ומת"ף (ר"ת מחשוב ותפעול פיננסי) מקבוצת הבנק הבינלאומי.

החברות הציגו כיצד הפתרון של חברת Dynatrace סייע למנהלי הדיגיטל בארגון לנתח ולהצדיק השקעות כדאיות, לספק שקיפות מרבית אודות כל המערכות ותהליכי הארגון, ולמצוא פתרונות החל מרמת התשתיות הפיזיות של הארגון ועד פעילות משתמשי הקצה והאופן שבו הם חווים את עבודתם מול יישומי ומוצרי החברה.

"בכל שנה אנו שמחים לראות גם בשוק המקומי כיצד אמון הגופים המובילים במשק בדיינטרייס ובפתרונותיה הולך וגדל, וזה בא לידי ביטוי בכמות המשתתפים באירועים השנתיים שלנו ובאופן שבו הלקוחות מספרים כיצד הם ממשיכים להרחיב את הטמעת דיינטרייס בחברותיהם", אומר אמיר הראל סגן מנהל חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס.

"שיתוף הפעולה המשולש שלנו עם החברה בחו"ל והלקוחות בארץ מייצר ומכפיל ערך תוך זמן קצר ללקוחותינו ומאפשר להם להוביל את המשק הישראלי ולהתמקד בתחומי פעילותם תוך ביטחון מלא בתשתיות הניטור מקצה לקצה שרכשו."

פורטו, מנהל אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה של דיינטרייס, אמר: "אני נרגש לשמוע על סיפורי ההצלחה המקומיים של חברת דיינטרייס, המצטרפים להצלחותיה הגלובליות של החברה. אני סמוך ובטוח שפתרון דיינטרייס יסייע גם בהמשך למנהלי הדיגיטל לקבל החלטות המבוססות על ידע רב ולמצוא פתרונות שימנפו את הפעילות העסקית של הארגון."

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה

דיינטרייס – המיוצגת בישראל על-ידי מטריקס – ערכה אירוע שנתי בתל-אביב Reviewed by on . חברת דיינטרייס, מובילה עולמית בפתרונות לניהול ביצועים וניטור חווית משתמש בסביבת הדיגיטל, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, הציגה את שירותיה הח חברת דיינטרייס, מובילה עולמית בפתרונות לניהול ביצועים וניטור חווית משתמש בסביבת הדיגיטל, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, הציגה את שירותיה הח Rating: 0

הגיבו