תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » חגית פנדו מונתה לסמנכ"לית מכירות ושיווק בדטה בנק
חגית פנדו, סמנכ"לית המכירות והשיווק של דטה בנק. צילום פרטי

חגית פנדו מונתה לסמנכ"לית מכירות ושיווק בדטה בנק

מאת 8 בינואר 2020, 12:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חגית פנדו מונתה לסמנכ"לית המכירות והשיווק בדטה בנק, המספקת פתרונות מקצה לקצה להגנה ואבטחת המידע הארגוני. במסגרת תפקידה תנהל פנדו את הפעילות העסקית וצוות המכירות של דטה בנק, תפעל לחיזוק המותג והקשר עם הלקוחות. בנוסף תהיה אחראית על הקשר השוטף עם השותפים העסקיים ועל בניית אסטרטגיה ותכניות פיתוח לקידום והרחבה של סל הפתרונות והשירותים על מנת לייצר ערך עסקי מובהק לקהל לקוחותיה של החברה.

פנדו היא בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול.

לפנדו ניסיון של כ-20 שנה בעולם האינטגרציה, תשתיות המחשוב, אבטחת מידע ופתרונות ענן. בתפקידה האחרון שימשה פנדו כסמנכ"לית שיווק בווי-אנקור.

לדברי עודד שחר, מנכ"ל דטה בנק, "פנדו מביאה עמה לחברה ניסיון, ידע וקשרים אישיים של יותר מ-20 שנה בעולמות השיווק והמכירות בתחום תשתיות המחשוב ואבטחת המידע. פנדו תוביל ותחזק את מעמדה של דטה בנק כספק פתרונות בעלי ערך עסקי מובהק להגנה מלאה על המידע, המותאמים לסביבת הארגון בעולם של עננים היברידים".

חגית פנדו מונתה לסמנכ"לית מכירות ושיווק בדטה בנק Reviewed by on . חגית פנדו מונתה לסמנכ"לית המכירות והשיווק בדטה בנק, המספקת פתרונות מקצה לקצה להגנה ואבטחת המידע הארגוני. במסגרת תפקידה תנהל פנדו את הפעילות העסקית וצוות המכירות חגית פנדו מונתה לסמנכ"לית המכירות והשיווק בדטה בנק, המספקת פתרונות מקצה לקצה להגנה ואבטחת המידע הארגוני. במסגרת תפקידה תנהל פנדו את הפעילות העסקית וצוות המכירות Rating: 0

הגיבו